Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_6847_04082021124731_1.jpegПовний розмір

Аромат Эвкалиптовый

395 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Аромат Эвкалиптовый
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Для моек воздуха Venta специально были разработаны шесть различных ароматов на основе 100% натуральных эфирных масел.

Эта композиция была создана специально для холодного периода, с целью противодействия повышенной подверженности к холодной погоде и колебанию температуры тела,  для усиления имунной системы. Добавленные эфирные масла, облегчают дыхание при  возникновении простудных заболеваний и содержат вещества, препятствующие размножению болезнетворных микробов. Запах эвкалипта, мяты и чайного дерева освежает, успокаивает и бодрит.

  • На основе 100% натуральных эфирных масел
  • Срок годности: неограничен
  • Страна-производитель: Германия
  • Объем флакона: 10 мл

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.