Кондиціонери оптом

Виробники

Iнверторний кондиціонер Toshiba Shorai Edge J2KVSG-UA


Представляємо новинку 2021 року: інверторний кондиціонер Toshiba Shorai Edge J2KVSG-UA!

Toshiba Shorai Edge J2KVSG-UA – це справжній бізнес клас кондиціонеру, який виробляється на одному з найбільших заводів в Тайланді. Shorai Edge встановлює нові стандарти в дизайні і продуктивності.


Новинка від Toshiba порадує кращими в своєму класі характеристиками, безшумною роботою і інтелектуальним керуванням.

До основних переваг кондиціонерів Toshiba Shorai Edge J2KVSG-UA можна віднести:


1. Дизайн внутрішнього блоку.

 

 

Лезовий дизайн з гострими кутами створює ефект витонченості в деталях і привертає увагу з першого погляду. LED дисплей ледь помітний у ввімкненому стані, але разом з тим є напрочуд інформативним. Поверхня пластику має матове напилення, яке має антистатичні властивості. Колір впишеться в будь-який інтер’єр, тому що білосніжні відтінки поєднуються з шляхетними тонами сірого.

 

2. Найвищі показники енергоефективності.
Використовуючи холодоагент R32 для зниження негативного впливу на навколишнє середовище, енергетичні характеристики SHORAI Edge A +++ як для опалення, так і для охолодження забезпечують кращу енергоефективність. Коефіцієнти 8,6 для SEER (сезонний коефіцієнт енергоефективності) і 5,1 для SCOP (сезонний коефіцієнт продуктивності) є одними з кращих в галузі.

 

3. Низький рівень шуму як внутрішнього, так і зовнішнього блоків.
SHORAI Edge був розроблений для забезпечення майже безшумної роботи, створюючи при цьому оптимальний кліматичний комфорт в режимах нагріву і охолодження. SHORAI Edge - один з найбільш безшумних кондиціонерів на ринку. Шум від внутрішнього блоку не перевищує ледь чутних 19 дБ (а), щоб забезпечити хороший нічний сон.

 

 

4. Інтелектуальна робота при розподілі повітря всередині приміщення.
SHORAI Edge також представляє HADA Care - інноваційну технологію розподілу повітря в приміщенні. Положення жалюзі генерує непрямий повітряний потік, який циркулює в верхній частині приміщення для регулювання кімнатної температури і підвищення кліматичного комфорту для людей в приміщенні. Важливим нововведенням є фільтр PM2.5, який захоплює до 94% дрібних твердих частинок діаметром менше 2,5 мікрометрів. Це дуже важливо, оскільки дослідження виявили тісний зв'язок між впливом дрібних частинок і респіраторними захворюваннями.

 

5. Самоочищення теплообмінника. Завдяки спеціальному покриттю теплообмінника значно зменшено можливість затримки конденсату на поверхні. Вентилятор внутрішнього блоку після вимкнення кондиціонеру працює ще деякий час. Тим самим ця функція запобігаю виникненню забрудників всередині кондиціонера.6. Зручне та інтуїтивно зрозуміле керування.
Розроблений для того, щоб зробити повсякденне життя простіше і створити максимальний кліматичний комфорт, SHORAI Edge пропонує інтуїтивно зрозумілі функції дистанційного к ерування, включаючи встановлені функції, вибір потужності і еко-режими для зниження витрат на електроенергію, оптимізацію кімнатної температури в нічний час для комфортного сну, а також функцію Hi-power для швидкого охолодження або нагрівання і легке планування - щотижневий таймер дозволяє користувачам встановлювати час включення і виключення.

 

SHORAI Edge також може управлятися по Wi-Fi за допомогою вбудованого бездротового адаптера (додаткова опція, не йде в комплекті) і мобільного застосування Toshiba Home AC Control, що забезпечує простоту управління і великі можливості для віддаленого управління кліматичним комфортом з дому або на відстані. Розроблене для максимального комфорту дистанційне керування робить повсякденне життя простіше.

 

 

Отже, можливо виділити наступні переваги кондиціонеру Toshiba Shorai Edge J2KVSG-UA:


- Високоефективна робота - Клас А +++
- Рівень шуму внутрішнього блоку від 19 дБ (А) / зовнішнього від 37 дБ (А)
- Преміальний матовий внутрішній блок в традиційному японському стилі
- Cистема очищення повітря Toshiba Indoor Air Quality:
- Toshiba Ultra Pure filter нейтралізує 99,9% бактерій
- покриття Magic coil запобігає прилипання пилу і інших забруднень до пластин теплообмінника
- Тижневий таймер - програмування до 4х сценаріїв в день, 7 днів на тижден ь
- Робота на охолодження / обігрів до -15 ° С навколишньої температури
- Спеціальна форма жалюзі HADA - об'ємний розподіл повітря без прямого контакту з людиною
- Функція примусової розморожування зовнішнього блоку
- Повністю вогнестійкі компоненти внутрішнього і зовнішнього блоків
- Захист від перепадів напруги в мережі (+ -20% діапазон перепаду напруги)
- Керування через Wi-fi (Опція)