Кондиціонери оптом

Виробники

Кондиціонер Daikin Perfera FTXM-R + RXM-R


Daikin FTXM-R

Інтелектуальний — Комфортний — Тихий. Daikin Perfera FTXM-R + RXM-R.

 

Кондиціонер настінний, тривимірний розподіл повітряного потоку, енергоефективність та висока якість повітря.

 

 

Положення Daikin як провідного новатора на ринку є результатом тісної співпраці між нашими інженерами, дистриб'юторами, дилерами, замовниками та персоналом. Всі основні компоненти розроблені та виготовлені Daikin, що забезпечує максимальну продуктивність, надійність та ефективність. Від внутрішніх двигунів та компресорів до зовнішньої антикорозійної обробки та функції самодіагностики — системи Daikin створені для довговічної та бездоганної роботи, підкріпленої однією з найкращих гарантій у цій галузі.

 

Серед усіх світових компаній Daikin є єдиним, унікальним виробником холодоагентів та компресорів, а також систем кондиціонування повітря, нагрівання, охолодження, систем із водяним охолодженням та вентиляційних рішень. В результаті ми впевнені у кожному компоненті блоку Daikin і можемо впроваджувати найновіші інновації в нашу продукцію.

 

Головні переваги

 

Дизайнерська панель

 

Perfera — як прохолодний літній вітерець: забезпечує та підтримує ідеальну температуру в житловому чи робочому приміщенні, щоб ви та все навколо могли продовжувати відпочивати, насолоджуватися атмосферою та продуктивно працювати. Стильна дизайнерська передня панель, безшумна робота та ідеальна циркуляція охолодженого або нагрітого повітря — все це допомагає зробити приміщення затишним для кожного.

 

 

Найвища енергоефективність

 

Покращена конструкція Perfera підвищує енергоефективність ще більше порівняно з попередніми моделями. Цей кондиціонер може похвалитися сезонним коефіцієнтом енергоефективності (SEER) до 8,65 та коефіцієнтом сезонної ефективності (SCOP) до 5,10. З цієї причини Perfera має кращі в своєму класі робочі показники та сезонні значення ефективності до A+++ у режимі охолодження та нагрівання, знижуючи експлуатаційні витрати. Perfera — переможець з енергоефективності за всіма параметрами.

 

 

Тривимірний розподіл повітряного потоку

 

 

За допомогою пульта дистанційного керування ця функція дозволяє спільно використовувати автоматичну зміну положення заслінок у горизонтальному й вертикальному напрямку для забезпечення циркуляції потоків холодного/теплого повітря навіть у віддалених кутах великих приміщень.

 

Багаторівнева фільтрація для найвищої якості повітря в приміщенні

 

Flash Streamer, титано-апатитовий дезодоруючий фільтр, повітряний фильтр та срібний фільтр для вилучення алергенів.

 

Flash Streamer: використовуючи електрони для запуску хімічних реакцій з частинками, що містяться в повітрі, Flash Streamer видаляє пилок, бактерії, віруси та грибкові алергени, усуває неприємні запахи, таким чином забезпечуючи більш чисте та якісне повітря.*

 

Титано-апатитовий дезодоруючий фільтр ефективно поборює запахи, таких як тютюну чи домашніх тварин. Срібний фільтр для очищення повітря й вилучення з нього алергенів стане ідеальним рішенням для вас, адже він уловлює алергени, такі як пилок, забезпечуючи стабільну подачу чистого повітря. Повтіряний фильтр затримує частинки пилу, що містяться в повітрі, забезпечуючи стабільну подачу чистого повітря.

 

*Документальне підтвердження Daikin Flash Streamer було отримано під час низки досліджень в Японії та інших країнах. Наприклад, останнє дослідження, проведене професором Шигеру Кіува (департамент біомедичних наук Університету Токіо) та групою вчених під керівництвом професора Морікава (департамент мікробіології Наукового університету Окаяма) підтвердило знищення 99,9% нового коронавірусу SARS-CoV-2 після дії на вірус протягом 3 годин. Докладну інформацію щодо змісту досліджень отримуйте у менеджера з продажу. Технологія Flash Streamer не призначена для використання в медичних цілях.

 

 

2-зонний датчик руху

 

Ця функція дозволяє направляти повітряний потік у зону, де в цей момент немає людей. Якщо людей у приміщенні немає, то блок автоматично переходить в енергоощадний режим.

 

Холодоагент R-32

 

Холодоагент є засобом передачі тепла. Кондиціонери повітря передають тепло, циркулюючи холодоагент між внутрішнім і зовнішнім блоками. Холодоагент важливий для кондиціонера повітря і діє як його життєва сила. Протягом багатьох років застосовувався більш енергоефективний холодоагент із зменшенням впливу на навколишнє середовище.

 

Сьогодні R-32, що розроблений і вироблений Daikin, є найкращим доступним холодоагентом. Тому Daikin надав безкоштовний доступ до своїх патентів щодо R-32 для забезпечення можливості використання їх у всьому світі.

 

 

Зовнішній блок Daikin RXA-A/B

 
 
Зовнішні блоки Daikin акуратні і міцні, їх можна легко встановити на даху або терасі, або просто розмістити на зовнішній стіні будинку. Вони оснащені теплообмінником з антикорозійною обробкою (Blue Fin), здатним витримати найсуворіші погодні умови. Робота зовнішнього блоку не заважатиме сусідам завдяки режиму зниження шуму.
 
Для уникнення порушення спокою через робочий шум компресора, його ретельно ізолюють якісним звукопоглинальним матеріалом і встановлюють на гумові поглиначі. Завдяки своїй тришаровій ізоляції, шум компресора знижується до абсолютного мінімуму з урахуванням не лише самого шуму, але й вібрації, яку може створювати працюючий компресор.
 
 

Daikin Residential Controller

 

 

Інтуїтивно зрозуміле керування з використанням програми для мобільного пристрою та голосове управління

Керуйте своєю системою і насолоджуйтеся максимальним комфортом, просто використовуючи свій голос. За допомогою Amazon Alexa або Google Assistant ви можете керувати основними функціями, такими як налаштування температури, режим роботи, швидкість вентилятора та багато іншого!

 

 

Особливості та функції

 

 

 

 

Модельний ряд Perfera

 

Широкий диапазон холодо- та теплопродуктивності. Оберіть модель FTXM-R + RXM-R, що відповідає потребам саме вашого приміщення.