Кондиціонери оптом

Виробники

Новинка 2020: Fujitsu Design!


Наш інтернет-магазин пропонує Вам нову модель кондиціонерів Fujitsu Design Series
 

 

 
Новинка 2020: Fujitsu Design! 
Найочікуваніша модель цього року! Чому ж саме вона має підкорити Ваше серце? 
 
Неповторний дизайн моделей Fujitsu Design Series
 
Ось тут можна сміливо сказати: «Такого ви точно ще не бачили!». 
Два стильні та сучасні кольори, кожен з яких грає широку гаммі відтінків: від сріблястого до графітового в сірому виконанні та від сніжно білого до молочно-перламутрового в білому кольорі. 
Таких здібностей додає витончена унікальна текстура панелей, що чудово гармонує з будь-яким сучасним інтер'єром. Легкі і витончені панелі, зі скругленими гранями не ріжуть погляд, не виділяють кондиціонер як зайвий елемент на стіні, та навіть змінюють візуальне сприйняття вашого кондиціонера в залежності від кута огляду.
 

відео

 

 

Кондиціонер Design Series: екологічність і безпека
 
Однією з головних переваг новинки є використання в якості холодоагенту фреону марки R32. 
Саме його називають холодоагентом майбутнього і пророкують зовсім скоро повний перехід на нього по всьому світу. Фреон марки R32 характеризується невисокою в'язкістю і щільністю, що позитивно позначається на його властивостях, зокрема покращенним показникам в режимі опалення та більш безпечному впливу на навколишнє середовище. 

Окрім цього систему оснащено катехиновим фільтром – відомим помічником у боротьби із шкідливим мікроорганізмами, в тому числі вірусами, що є вкрай важливим сьогодні!

 
«Розумні», і не тільки, можливості нових спліт-систем Fujitsu Design Series

Новою моделлю можна керувати з будь-якого місця за допомогою інтелектуального пристрою, самостійно встановивши додатковий модуль Wi-Fi без спеціальних монтажних робіт.

Модель має високі показники енергоефективності класу А+++, а великий теплообмінник і нова конструкція жалюзі внутрішнього блоку забезпечують комфортний потік повітря і його вкрай безшумну роботу.

На закінчення хочеться відзначити, що цілком розумна вартість нової моделі від провідного японського виробника кондиціонерів залишає вас повністю задоволеним покупкою.
 
Модельний ряд серії Design вже чекає на Вас!
 
Поспішайте! Літо вже скоро!