Кондиціонери оптом

Виробники

Побутовий кондиціонер Toshiba серія Avant!


Представляємо новинку в своєму каталозі - побутовий кондиціонер Toshiba серія Avant.

 

 

Спліт-системи Toshiba серія Avant випускаються на заводі Toshiba Carrier Corporation в Таїланді, що виробляє не тільки більшість спліт-систем Toshiba, але і багато блоків напівпромислових кондиціонерів і VRF-систем. Завод TCTC має сертифікат якості ISO 9001: 2000. Всі комплектуючі проходять ретельну перевірку, що забезпечує високу якість і мінімальний відсоток відмов кондиціонерів. Тестуються електричні компоненти, корпусу, компресора, робочі колеса вентиляторів і навіть упаковка кожного кондиціонера.

 

Головна перевага нової серії кондиціонерів - сучасна інверторна технологія.

 

Інвертор - це одночасно і вигідно, і комфортно:
- Інвертор плавно регулює потужність кондиціонера, вібрація і шум значно знижені. При невеликому навантаженні - вночі або в нежаркий день - кондиціонер працює практично безшумно.
- Вищий клас А енергетичної ефективності в режимах обігріву і охолодження. Кондиціонер споживає всього 550 Вт, а в економічному режимі - від 200 Вт!
- Звичайний кондиціонер часто включається / відключається для підтримки температури, зношуючись під час запуску. Інверторний к ондиціонер працює безперервно, тому його надійність і термін служби набагато вище.

 

До речі, саме корпорація Toshiba винайшла побутовий кондиціонер і вивела його на ринок на початку 80-х.
Спліт-система Toshiba серії Avant розроблена для країн Європи з їх високими вимогами до якості і безпеки. Вентилятор внутрішнього блоку захищений гратами, пластик не деформується і не змінює колір довгі роки, кондиціонер здатний працювати взимку при температурах до -15 ° С.


В серії Avant є система самоочищення, яка перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику, запобігаючи утворенню цвілі усередині кондиціонера. Неп риємний запах і наліт цвілі ніколи не утворюються у внутрішньому блоці спліт-системи Toshiba з функцією самоочищення. Коли спліт-систему вимкнули, вентилятор внутрішнього блоку працює ще 20 хвилин і повністю висушує теплообмінник, а потім відключається автоматично.

 

При цьому кондиціонер оснащений усіма режимами і функціями, яких більшість споживачів очікує від побутового кондиціонера:
- охолодження;
- обігрів;
- вентиляція
- осушення - зменшення вологості без зміни температури;
- режим підвищеної потужності HI POWER для швидкого охолодження або обігріву;
- режим економії електроенергії ECO;
- таймер для автоматичного відключення кондиціонера.