Кондиціонери оптом

Виробники

Побутовий кондиціонер Toshiba U2KH3S silver!


У 2018 році на ринку України з’являється новинка - побутовий кондиціонер Toshiba U2KH3S silver!

 

 

Спліт-системи оснащені всіма основними функціями і режимами сучасного побутового кондиціонера. Якість комплектуючих і виробництва, як завжди у японського бренду Toshiba, традиційно високі. При цьому вартість кондиціонера навпаки - невисока. Ви платите менше за рахунок відсутності інверторного керування та додаткових функцій, які рідко використовуються. Зберігайте гроші, не жертвуючи якістю!

 

Основні особливості Toshiba U2KH3S silver:

1. Нова конструкція повітряних жалюзі.
Жалюзі направляють повітряний потік вгору-вниз і вправо-вліво, тому повітря надходить точно в бажаному напрямку. Також стало набагато легше чистити внутрішній блок . Натисканням всього однієї кнопки можливо зняти повітряні жалюзі і після очищення без зусиль знову встановити їх на місце. Разом с цим є функція запам'ятовування - при включенні кондиціонера жалюзі будуть повертатися до обраного раніше положення.

 

 

2. Подвійний пиловий фільтр. Фільтр має перетин комірок менше 1 мм, що дозволяє затримувати великі частки пилу, вовни і пуху. Його легко обслуговувати - досить промити під теплою водою і висушити. Фільтр має тривалий термін служби.

 

 

3. Збільшено діаметр вентилятора внутрішнього блоку. Завдяки цьому збільшено потужність повітряного потоку та разом з цим зменшено звуковий тиск внутрішнього блоку. Двигун вентилятора має 12 швидкостей обертання, що дозволить обрати оптимальну інтенсивність роботи.

 

 

4. Функція самодіагностики. Забезпечує контроль аварійних операцій або несправностей. Коли вони з'являються, система автоматично вимикається. При цьому помилка захисту кожного разу буде показана на внутрішньому блоці.

 

5. Функція ANTI-COLD-AIR. При включенні режиму обігріву, для зменшення дискомфорту, викликаного потоком холодного повітря, вентилятор внутрішнього блоку автоматично перемикається на мінімальну швидкість. В подальшому, після прогріву теплообмінника внутрішнього блоку, здійснюється  підвищенням швидкості до встановленого рівня.

 

6. Функція авторестарт. Кондиціонер автоматично запам'ятовує налаштування роботи при аварійному відключенні електроживлення. Він повертається до попередніх налаштувань при поновленні електроживлення.

 

7. ФункціяТАЙМЕР. Кондиціонер може бути відключений та включений автоматично в будь-який встановлений час доби.

 

8. Функція TURBO. В цьому режимі кондиціонер до максимуму збільшує продуктивність обігріву або охолодження, забезпечуючи досягнення бажаної температури в найкоротший час.

 

Технічні характеристики: