Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_01052021110729_0.pngПовний розмір

Carrier 42QHP12E8S/38QHP12E8S

31800 грн.

Замовити

На тепло: -25 
Робоча площа: до 40м2 
Інверторний: Так 

Режим роботи - охолодження / нагрів, потужність охолодження / нагріву - 3,52/4,2 кВт, холодоагент R32
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Розумний очей

Як тільки ви натискаєте кнопку Smart Eye, пристрій знайде вас в кімнаті і відправить потік повітря до вас, будь то стоячи на місці або рухаються. Крім того, ви можете встановити кондиціонер, щоб відправити повітря в протилежному напрямку. У разі, якщо кондиціонер більше не може виявити людей у кімнаті, він автоматично вимкнеться через 30 хвилин і знову включить, як тільки ви повернетеся. Це гарантує ще більше економії енергії!

Контроль вологості

Унікальна функція Comfort Humidity дозволяє регулювати рівень вологості від 30% до 90%. Таким чином, ви можете позбутися від небажаної вологи без необхідності поставити додатковий пристрій для цієї мети в кімнаті і заощадити гроші.

Потужне нагрівання до -25 градусів за Цельсієм

Цей кондиціонер дає більше тепла, ніж інвертор 16ca. Масивний зовнішній агрегат з додатковими теплообмесячиками і на 10 кг важче стандартної моделі. Зовнішній блок оснащений обігрівачем, підігрівом компресорного колінчастого шафи і обігрівом дренажної ванни для оптимальної роботи в зимовий період. Запобігає утворенню льоду в режимі нагріву при негативних температурах. Carrier PLATINUM гарантує, що він буде задовольняти ваші потреби навіть при -30 градусів за Цельсієм. Коли зовнішня температура починає падати, Carrier PLATINUM гарантує супер потужний нагрівання.

Вбудований Wi-Fi

Ви можете керувати одним або кілька кондиціонерів незалежно від того, де ви знаходитесь через зручний мобільний додаток (доступно на iOS і Android). Додаток дозволяє ефективно управляти кондиціонером: ви можете включити або вимкнути пристрій, відрегулювати температуру, швидкість вентилятора, режим роботи та багато іншого. Включена палиця Wi-Fi, необхідна для підключення кондиціонера до Інтернету.

Інвертор DC 5D

Критий блок оснащений двигуном інвертора вентилятори постійного струму. Відкритий блок також оснащений компресором інвертора постійного струму і вентиляторним мотором. Завдяки трьом інверторів постійного струму, кондиціонер досягає максимальної енергоефективності та продуктивності.

Пятитупенчатый фільтр

Carrier забезпечує кращу якість повітря, поєднуючи позитивні ефекти п'яти різних фільтрів: Попередні фільтри,які захоплюють великі частинки, пил і волосся для домашніх тварин.
Аніонний фільтр (фільтр Іонізуючий) Фільтр ANION випускає негативні іони, пропонуючи більш свіжу, оживляючи атмосферу в кімнаті.
FILTERS ДЛЯ HEPA і холодний каталізатор, которыйзахватывает дрібні плаваючі частки і алергени. У той же час, вони забезпечують дезодоруючий ефект і допомагають усунути леткі органічні сполуки (VOOs) і запахи. Фільтр холодного каталізатора не втрачає своєї ефективності з плином часу, і ви можете легко очистити його проточною водою.
Фільтр вітаміну С, цього антиоксидантну дію, корисний для здоров'я шкіри завдяки своїй значній ролі в синтезі колагену, який відповідає за міцність і еластичність шкіри. Фільтр вітаміну С забезпечує ряд переваг, , покращує зволоження шкіри і тонус шкіри і захищає шкіру від пошкоджень фото і зморшок.

Режим X ESO

У режимі охолодження можна заощадити до 60% більше енергії, ніж звичайний режим роботи. Кузов буде автоматично регулювати внутрішню швидкість вентилятора, так і обертання компресора, щоб забезпечити вам такий же комфорт з мінімальним енергоспоживанням. Режим буде автоматично вимкнено через 8 годин. У режимі ECO обрана температура охолодження може бути від 24 до 30 градусів за Цельсієм.

Золоте покриття

Унікальне антикорозійне золоте покриття на теплообмечителей витримує солоне повітря, дощ та інші корозійні елементи. Крім того, він ефективно запобігає розмноженню бактерій і підвищує теплову ефективність.

Функція «Йди за мною»

Датчик температури вбудований в пульт дистанційного керування, буде відчувати температуру навколишнього середовища. Прилад може регулювати кімнатну температуру більш точно в районі, де ви помістіть пульт дистанційного управління, щоб дати вам більший комфорт.

Функція самоочищення, яка зменшує вологу, викликаючи утворення цвілі у внутрішньому тілі. Коли кондиціонер зупиняється, внутрішній вентилятор включається і сушить вологу в теплообмывщике, а потім автоматично вимикається

Автоматично рухомі рейки

Автоматичне переміщення вертикальних планок для кращого розподілу повітряного потоку в приміщенні.

Завдяки "Сон" функція економить енергію і покращує комфорт в нічний час, синхронізувати з метаболізмом організму. Встановлена температура підвищується (при охолодженні) або зменшується (під нагріванням) на 1 градус за годину протягом перших 2 годин. Нова температура підтримується протягом 5 годин до вимикачах викочування ви пристрою.

Інтелектуальна розморожування

Функція, яка робить опалення ще більш ефективним. Функція активується тільки тоді, коли це дійсно необхідно, а не в певний час.

Тихий режим

Внутрішній вентилятор буде працювати в супер тихому режимі, досягаючи вкрай низького рівня шуму.

Функція "Режим Му"

Заздалегідь запам'ятайте бажану температуру, швидкість і напрямок потоку повітря, а також інші параметри, і ви отримаєте оптимальний температурний комфорт одним натисканням кнопки «Мій режим»

Режим Турбо

Режим Turbo - до 15% більше повітряного потоку по відношенню до високої швидкості, щоб швидко досягти встановленої температури.

Адаптація до напруги

Зокрема, кондиціонер може працювати під напругою від 168 до 264V, забезпечуючи тим самим захист від коливань електричної напруги в цих межах.

24-годинний таймер

Може бути встановлений, щоб почати роботу в будь-який час протягом 24 годин

Освітлений дисплей

Кнопка, щоб увімкнути або вимкнути підсвічування внутрішнього дисплея.

Захист від морозів

Функція захисту від морозів буде підтримувати температуру близько 8 градусів за Цельсієм, тим самим захищаючи ваш будинок від замерзання, коли непридатним для життя протягом тривалого періоду часу в холодні зимові дні.

Блокування пульта дистанційного керування

З можливістю блокування пульта дистанційного управління, користувач гарантує, що бажані настройки залишаються, навіть якщо вони знаходяться в руках дитини або іншого дорослого.

Автоматична перезавантаження

Пристрій автоматично перезавантажиться після збою живлення. Всі попередні налаштування користувача відновлюються.

Стояти в режимі

Автоматично вводить енергозберігаючих режим, коли він знаходиться в режимі очікування. Знижує енергоспоживання до 1 Вт на годину.

ЕлектроживленняВ/Гц/Фаза220/240/-50/1
Потужність охолодженнякВт3,52
Потужність обігрівукВт4,2
холодоагент R32
Висота внутрішнього блокумм298
Ширина внутрішнього блокумм895
Глибина внутрішнього блокумм248
Вага внутрішнього блокукг13
Висота зовнішнього блокумм554
Ширина зовнішнього блокумм800
Глибина зовнішнього блокумм333
Вага зовнішнього блокукг37
Споживана потужність у режимі охолодженняВт800
Споживана потужність у режимі обігрівуВт890
Мінімальна робоча температура навколишнього середовищаС-25
Максимальна робоча температура навколишнього середовищаС46