Виробники

/images/files/3_2136_02102015130155_1.jpegПовний розмір

DAIKIN KAC998

2976 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Комплект гофрированных фильтров. Количество в комплекте: 7 шт. Совместимость: очиститель воздуха Daikin MCK75J.
Доставка безкоштовно 
Хочеш оригінальний товар і правильний монтаж ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

В комплекте 7 фильтров, срок использования каждого из них в среднем 1 год. Заменять фильтр необходимо только при загорании знака замены, когда он загорится необходимо использовать новый, даже если он не достаточно загрязнен. Необходимость использования нового фильтра зависит от многих факторов, таких как длительность работы устройства и места его установки.

Знак замены фильтра Daikin MCK75J Ururu включится примерно через год ежедневного использования в помещении, котором курится порядка 10 сигарет в день также очень важен фактор загрязненности воздуха в котором используется устройство

Японский гофрированный фильтр KAC998A4E совместим с Daikin MCK75J Ururu. !
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.