Виробники

/images/files/3_2140_02102015133709_1.jpegПовний розмір

DAIKIN KAF972A4E

1764 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Биофильтр. Количество: 1 шт. Совместимость: очиститель воздуха Daikin MC707VM.
Доставка безкоштовно 
Хочеш оригінальний товар і правильний монтаж ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Daikin KAF972A4E – уникальный сменный биофильтр «Bio-Antibody Filter» снабженный антителами, способен быстро и эффективно уничтожать бактерии всех известных видов.

В комплекте 1 фильтр.

Особенность данного фильтра заключается в его полезном свойстве – уничтожение вирусов гриппа. Фильтр справляется с такими типами и подтипами гриппа, как A и B, Н1N1 и Н3N2, рекомбинантным Н5 гемагглютинином вирусов A и В.

Биофильтр Daikin KAF972A4E предназначен для фотокаталитических воздухоочистителей Daikin MC707VM-S и Daikin MC707VM-W. Использование данного фильтра отлично подойдет для мест с большим скоплением людей, где вероятность передачи инфекций воздушно-капельным путем очень высока. Кроме того, Daikin KAF972A4E станет отличным решением для помещений, где требуется особая стерильность воздуха, т.е. для больниц, лабораторий, процедурных кабинетов и проч.

Произведено в Японии.

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.