Виробники

/images/files/3_2137_02102015131100_1.jpegПовний розмір

DAIKIN KNME998

1698 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Увлажняющий фильтр. Количество: 1 шт. Совместим: очиститель воздуха Daikin MCK75J.
Доставка безкоштовно 
Хочеш оригінальний товар і правильний монтаж ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Увлажняющий фильтр

В комплекте 1 фильтр, срок использования каждого из них в среднем 1 год. Заменять фильтр необходимо только при загорании знака замены, когда он загорится необходимо использовать новый, даже если он не достаточно загрязнен. Необходимость использования нового фильтра зависит от многих факторов, таких как длительность работы устройства и места его установки.

Способ замены описан в инструкции по эксплуатации к очистителю воздуха.

Совместим: очиститель воздуха Daikin MCK75J

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.