Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_4828_14122017125307_1.jpegПовний розмір

Гігієнічний диск Venta

2244 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Гігієнічний диск
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Щоб оптимізувати продуктивність і спростити обслуговування в приладах 6-ї серії компанія Venta замінила рідку гігієнічну добавку застосовувану для дезінфекції води і використовувану в моделях попередніх поколінь Venta на гігієнічний диск (Hygiene Disc). Цей диск містить гранули з пом'якшувачами води і іонами срібла для попередження накопичення мінералів і росту бактерій.

Застосовується в моделях Venta: LW60, LW60 WiFi, LW62 WiFi, LW62T WiFi, LPH60 WiFi

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.