Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_12022016135342_0.pngПовний розмір

Gree GWH18QD-K3DNB6G (Smart)

33320 грн.

Замовити

На тепло: -20 
Робоча площа: до 55м2 
Інверторний: Так 

Режим работы - охлаждение/нагрев, мощность охлаждения/нагрева – 5/5.5 кВт, хладагент R410А Низкотемпературный заводской комплект Гарантированная работоспособность кондиционера.
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

В 2016 году модельный ряд Gree дополнился новинкой – климатической системой SMART.
Современная сплит-система из серии SMART относится к бизнес-классу, отличается запоминающимся дизайном внутреннего блока, оснащена всеми необходимыми функциями для эффективной работы и удобного управления.
Название всей серии полностью характеризует этот кондиционер и указывает на его главную особенность – управлять работой сплит системы можно не только при помощи дистанционного пульта, но и со своего смартфона через Wi-Fi.
Специально разработанное программное обеспечение позволяет удаленно подключиться к «умному» кондиционеру и управлять режимами и настройками.

Производительность (холод)кВт5
Производительность (тепло)кВт5.5
ДИАПАЗОН РАБОТ: на охлаждение⁰C-15 до +43
ДИАПАЗОН РАБОТ: на обогрев⁰C-20 до +24 
Фреон R-410A
ГабаритыW x D x H (мм) 
Наружный блок  
Уровень шумадБ(А)-
Диаметр труб газамм 
Диаметр труб жидкостимм 
ГабаритыW x D x H (мм)-Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.