Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_4767_04102017204849_1.jpegПовний розмір

GreenTech GT-3000 Professional

24000 грн.

Замовити

Тип: Прилади 

Ефективна, високотехнологічна система очищення повітря. Видаляє хімічні сполуки, пил, дим, неприємні запахи. Знищує цвіль, грибки, бактерії.
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Іонізатор повітря Greentech GT 3000 є результатом останніх досягнень компанії GreenTech Environmental, заснованої у 2008 році в штаті Теннесі, США Алленом Джонстоном. Основним напрямком діяльності нової освіти стала розробка і виробництво апаратів, здатних відтворювати природні процеси по відновленню і очищенню повітря в промислових і житлових приміщеннях на підставі сучасних передових технологій.

Своєю назвою GT 3000 зобов'язаний площі приміщення, яку він може обробляти. Вона доходить до 3000 квадратних футів (близько 280 м2). Апарат був створений як сучасна інноваційна система на основі безфільтрового відновлення і очищення повітря. Робота відбувається на підставі насичення повітряного простору будинку або квартири насиченими аероіонами (негативно або позитивно зарядженими молекулами в повітрі). Вона об'єднує в собі 5 останніх унікальних технологій:

Як однополярний іонізатор підвищеної потужності він вивчає з верхньої частини своєї сітки потік негативних іонів, тим самим очищаючи повітряний простір від зважених мікрочастинок (пилу), значно зменшуючи їх кількість. Таким чином, запобігає їх потрапляння в людський організм і знижується їх негативний вплив на його здоров'я.
Запускаючи пульсуючу іонізацію за допомогою випромінювання пульсуючої довгої хвилі, яка змінює дрібнодисперсні частинки, знижуючи їх кількість в зоні роботи апарату.

Працює в якості озонатора повітря і виробляє озон в малій кількості. Це дозволяє значною мірою зменшувати запахи в закритому приміщенні. За допомогою зручної панелі управління, що працює на комп'ютерних технологіях, можна регулювати рівень вироблення озону, залишаючи його на рівні значно меншому, ніж потрібно стандартами безпеки.
Можливість використання режиму санації (away mode) робить доступним генерувати при відсутності людей більший рівень озону в закритому приміщенні. Це дозволяє усувати робити більш глибоке очищення від сторонніх запахів таких, як запах тварини, що в'ївся в килим або тютюну, вірусів і бактерій.

Технологія останніх розробок GreenTech Environmental, що отримала назву фотокаталітичної оксидації (Photo Catalytic Oxidation), що використовує вдосконалену нано-матрицю, дозволяє за рахунок створення гідропероксидів і гідоксилів руйнувати шкідливі хімічні сполуки і знищувати цвіль, мікроби і бактерії.

Експерименти показали, що апарат знижує менш ніж за добу вміст у повітрі хвороботворних мікроорганізмів, небезпечних для здоров'я людини, на 99%. Він також дає можливість зменшити обсяг подається свіжого повітря, знижуючи тим самим енергоспоживання. Результатом роботи даної технології стає утворення водяної пари і нешкідливого для людини вуглекислого газу.

Таким чином, застосування GT 3000 забезпечує позбавлення від бактерій, пилу в повітрі, промислових і інертних газів, мікроорганізмів, патогенної мікрофлори, хімічних випарів, неприємних запахів, грибкової цвілі, вірусів, токсичних сполук.

Апарат відрізняється легкою вагою, малими габаритами, що дозволяє встановлювати і використовувати його в будь-якій зоні житлового будинку, квартири або в автомобілі. Він є одним з найбільш ефективних приладів по відновленню і безфільтровому очищенню повітря в закритих приміщеннях, що володіє такими показниками, як надійна робота практично без шуму, малий показник споживання енергії, широкий спектр використання.

Розмір ВхШхГсм30х23х30
Вагакг5,5
Площа покриття в режимі очищенням223 - 279
Вихід для нормального режимумг/м30,02
Вихід для інтенсивного режимумг озону на годину25
Голчастий іонізаторКВ постійного струму6
Дистанційна іонізаціяКВ24 - 30
Гофрований фільтр (7 листів) KAC998A4E 137 євро.
Зволожуючий фільтр (без решітки) KNME998A4E 77 євро.
Пульт керуванняARC458A4 25 євро.

Схожі товари: