Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_4829_14122017125415_1.pngПовний розмір

HEPA фильтр VENTAcel

5147 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

HEPA фильтр VENTAcel
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Запатентованный фильтр Nelior VENTAcel (класс фильтра H13 согласно EN1822) способен удалять частицы невероятно малых размеров — до 0,07 мкм при степени очистки 99,95%. Хорошая однородность и мельчайший размер волокон фильтра позволяют более эффективно проходить воздуху с меньшим рабочим сопротивлением. В то же время загрязняющие вещества более тесно перемещаются по поверхности волокон, в результате легче захватываются.


Как и в других очистителях воздуха фильтр Nelior VENTAcel легко очищает воздух от аллергенов, таких как пыль, пыльца, споры плесени и продукты жизнедеятельности клещей. Но фильтр Nelior VENTAcel превосходит своих конкурентов очищая воздух от более мелких и опасных частиц, таких как бактерии, вирусы, частицы дыма и продуктов горения, перхоть домашних животных, а также промышленное загрязнение и выхлопные газы автомашин.

Применяется в моделях Venta: LP60, LP60 WiFi, LPH60 WiFi

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.