Пошук


  • Виробники

  • На тепло

  • Інверторний

  • Для площі

Цiна - 

  

Кондиціонери оптом

Виробники

Канальні кондиціонери

Канальні кондиціонери

Контроль мікроклімату в приміщеннях з підвісною стелею відбувається за допомогою канальних кондиціонерів. Сферою їх застосування можуть бути офіси, магазини, заклади HORECA. Також канальні кондиціонери встановлюються і в приватних будинках за умови наявності високих стель. Слід зауважити, що монтаж такого виду техніки відбувається тільки при будівництві приміщення або ж його капітальному ремонті.

Залежно від напору повітря, який забезпечує канальний кондиціонер, вони діляться на:

1) низьконапірні канальні кондиціонери. Така техніка має короткі повітроводи і використовується в невеликих приміщеннях, таких як офіси та готельні номери.

2) середньонапірні кондиціонери. Допустима протяжність воздуховода у цього різновиду техніки може досягати ста метрів. Встановлюються переважно в невеликих офісах, магазинах і квартирах.

3) високонапірні кондиціонери. Найкращий варіант для великих торгових і офісних центрів, залів, ресторанів. Мають складні, довгі і розгалужені системи повітроводів.

Переваги канальних кондиціонерів

1)​ тиша. Їх безшумна робота вразить будь-якого скептика;

2)​ повітря розподіляється по приміщенню рівномірно;

3)​ ви можете кондиціонувати одночасно кілька приміщень;

4)​ можливість поєднати кондиціонер з вентиляцією;

5)​ внутрішній блок канального кондиціонера прихований.

Як вибрати канальний кондиціонер?

Підбираючи потрібну модель кондиціонера, вам слід взяти до уваги характеристики приміщення:

1)​ площа приміщення, висоту його стель (щоб розуміти ,з яким об'ємом повітря вам доведеться мати справу);

2)​ кількість і розмір вікон в приміщенні;

3)​ наявність вентиляції в даному приміщенні;

4)​ сонячна сторона у приміщення чи ні;

Також обов'язково зверніть увагу на такі технічні характеристики техніки, як:

1) холодильну потужність кондиціонера;

2) напір повітря. Це надзвичайно важливий пункт, так як від напору повітря буде залежати, наскільки ефективно буде доставлятися повітря в приміщення по мережі повітроводів.

3)бажаний рівень шуму. Насправді цей параметр у кондиціонерів канального типу набагато лояльніше, ніж у інших спліт систем. Правильно встановлений кондиціонер такого типу, з дотриманням всіх технологій, буде практично не чуємо. Якщо після установки результат зворотний – значить, кульгає система розрахунку розподілу повітря.

Де купити канальний кондиціонер?

Придбати канальний кондиціонер ви можете на нашому сайті. Інтернет магазин http://japan-aircon.com.ua/ займається продажем техніки японського виробництва. А всім відомо, що на сході дорожать якістю продукції, що виготовляється, так як від нього залежить репутація компанії. Умови придбання та ціну на товар уточнюйте у консультантів за телефонами вказаними на сайті.