Пошук


 • Виробники

 • На тепло

 • Інверторний

 • Тип

 • Для площі

Цiна - 

  

Кондиціонери оптом

Виробники

Кондиціонери побутові

Побутові кондиціонери

Прогрес не стоїть на місці. І якщо не так давно наші бабусі і дідусі охолоджувалися за допомогою протягів і провітрювань, а батьки користувалися вентиляторами, то нашому поколінню пощастило на багато більше – були винайдені і почали масово використовуватися кондиціонери. Залежно від того в якій сфері застосовується дана техніка, її прийнято ділити на три підгрупи:

 1. Побутові кондиціонери – ті, якими ми користуємося в квартирах і невеликих офісах. Площа, яку можуть охолоджувати/обігрівати такий кондиціонер – 20 кв. м. і до 100 метрів квадратних. Тому якого б розміру не була б ваша квартира або офіс – ви завжди знайдете варіант відповідний під метраж приміщення.

 2. Напівпромислові кондиціонери – підприємства малого та середнього бізнесу, невеликі офіси і склади, торгові зали і котеджі площею до трьохсот квадратних метрів.

 3. Системи промислової вентиляції та кондиціонування повітря. За назвою зрозуміло, що мова йде про досить великі масштаби. Їх активно використовують на заводах, в офісних центрах, на складах з площею понад 300 квадратних метрів. Це складні Вентиляційні системи, ціна яких далеко за межами вартості побутових кондиціонерів. Тому якщо ви шукаєте де купити кондиціонер до 9000 грн, вам варто відвідати категорію кондиціонерів для дому. Розповімо вам про них докладніше:

До групи побутових кондиціонерів можна віднести різні типи даної техніки. Умовно їх ділять на:

1) Моноблочні кондиціонери (встановлюються на вікно і підлогові);

2) Спліт-системи (настінні і фіксовані).

Потужність охолодження, яка підійде для побутового кондиціонера може перебувати в діапазоні від півтора до восьми кіловат.

Також кондиціонери відрізняються відповідно до типу управління двигуном. Так, існують:

 1. Інверторні кондиціонери

 2. Прості.

Принцип дії інверторних кондиціонерів простий. Коли апарат досяг заданої йому температури, він не відключається, а переходить в режим дозволяє її підтримувати. Це дає продовжити термін служби техніки рази в два. До того ж, купити інверторний кондиціонер – це означає почати економити. Адже техніка такого роду дозволяє зберегти близько 30% електроенергії.

Особливості побутових кондиціонерів

Виробники безустанно конкурують, прагнучи завоювати нових клієнтів і утримати старих. Так на ринку з'являються моделі зі стильним дизайном, ультратонкі представники світу кондиціонерів, оснащені безліччю функцій, в тому числі вміють відчищати і іонізувати повітря. Також компанії виробники працюють і над зниженням рівня шуму кондиціонерів.

Як вибрати побутовий кондиціонер

Перш ніж приступити до вибору кондиціонера дізнайтеся наступну інформацію про приміщення, в якому його планується встановити:

 1. площа приміщення, яка потребуватиме обігріву/охолодження;

 2. сонячна сторона чи ні;

 3. вікна – розміри і кількість;

 4. наявність техніки, яка буде виділяти тепло.

Знаючи цю інформацію, вам буде легше зробити вибір на користь тієї чи іншої моделі кондиціонера.

Важливо визначитися і з брендом. Існує безліч фірм-виробників, лінійки техніки, яких представлені на сучасному ринку. Яку вибирати – з гучним ім'ям і відповідною ціною на товар або ж дати зелене світло новачкам, зробивши крок у невідомість по частині якості і довговічності техніки на свій страх і ризик – вирішувати вам. Пам'ятайте, що скрізь повинна бути золота середина. Вибирайте по співвідношенню ціна-якість і не прогадаєте. Яскравим представником такого балансу є Кондиціонер хаєр, купити який ви можете в нашому інтернет магазині.

Також вам буде необхідно визначитися з бюджетом. Купуючи дорогу модель, Ви отримаєте один функціонал кондиціонера, а якщо ви зупинитеся на більш дорогий – відповідно і функції будуть набагато ширше і сучасніше. Ціна на кондиціонери залежить також і від їх зовнішнього вигляду. Наприклад, SLIM   техніка буде завжди дорожче ніж апарати стандартних розмірів. Так як виробники завжди ставлять цінник більше, якщо є якесь відхилення від норми. Та й щоб не втратити потужність, по суті, доводиться вміщати аналогічний функціонал в меншу коробку. Якщо ви вибираєте техніку собі в квартиру, то скоріше за все у вас вийде купити кондиціонер до 8000 грн. Це буде стабільний среднячек, який по потужності і функціоналу задовольнить всі ваші очікування.

Де купити побутовий кондиціонер?

Наш інтернет магазин пропонує Вашій увазі надійну техніку від японських виробників, давно зарекомендували себе на ринку. Виникли питання щодо вибору? Звертайтеся до нас за номерами телефонами, вказаними на сайті і ми із задоволенням допоможемо вам визначитися з моделлю побутового кондиціонера.