Кондиціонери оптом

Виробники

Монтаж


Стандартний монтаж включає в себе наступні види робіт

 

 

Монтаж внутрішнього блоку.
 Монтаж зовнішнього блоку
 Прокладка траси до 3м.
 Підключення кондиціонера в розетку.
 Установка вилки електроживлення.
 Буріння отворів в перекритті, до 2х шт.
 Вакуумування системи.
 Пуско- налагодження (замiр тиску в контурі, дозаправка системи фреоном, за потребою)
 Консультація клієнта щодо заходів експлуатації (бригадир)
 Здача кондиціонера в експлуатацію, після підписання Акту виконаних робіт (бригадир)
 Прибирання сміття та відходів по завершенню трудової зміни.

 

Сучасний кондиціонер вже не просто машина, яка охолоджує повітря. Нинішні кондиціонери – це складні кліматичні системи, завдяки яким ми можемо самі створювати мікроклімат приміщення, тим самим забезпечуючи собі сприятливі умови для життя. Особливе значення це має для жителів мегаполісів, де стан повітря на вулиці далеко від екологічних норм. А саме такі умови в Києві, де наявність побутового кондиціонера стало практично необхідністю. Але перш ніж зануритися, в рамках своєї квартири, в атмосферу чистого і прохолодного повітря, необхідно спочатку  купити кондиціонер і встановити  його.


До слова, вартість монтажу кондиціонерів обходиться досить дорого, особливо у великих містах, наприклад в Києві. Ще розцінки на монтаж кондиціонерів залежать від того, в яких умовах проводиться установка, адже часом монтаж зовнішнього блоку кондиціонера і монтаж вентиляції проводиться зовні будинку на великій висоті.

 

Як і будь-яка інша складна техніка, кондиціонери вимагають до себе виключно професійного підходу. Запрошуючи для установки «народного умільця» з сусіднього під'їзду, не варто забувати просте правило: скупий платить двічі. Монтаж систем кондиціонування включає чимало нюансів, без урахування яких «доля» обладнання буде вирішена завчасно. Важливо відзначити, що якість і надійність самої моделі кондиціонера не грають ніякої ролі в ситуації, якщо установку виробляли люди без належної кваліфікації. Не варто також забувати,що вийшов з ладу прилад  (через неправильну установку) Сервісні центри вкрай рідко беруться  обслуговувати за гарантійними умовами.

 

Наша компанія пропонує професійний підхід до питань установки кондиціонерів, що гарантує якість монтажу і, як наслідок, правильну роботу і довговічність обладнання. Установка і продаж кондиціонерів  – наш коник!

 

 

Крім того, ми постійно стежимо за розвитком своїх фахівців, навчаємо їх, підвищуємо кваліфікацію. Адже проекти систем з мінімальними помилками, неточна установка системи кондиціонування – все це обіцяє клієнтам масу неприємностей . Часом допущені відхилення від норм призводять до звільнення цілих колективів, і тому грамотну установку, коригування та обслуговування систем кліматизації краще довірити не першої компанії, яка запропонувала невисоку ціну, а перевіреним експертам.


Тільки досвідченими і кваліфікованими фахівцями здійснюється грамотна  установка, монтаж, ремонт і обслуговування кондиціонерів в Києві. І у нашої компанії є всі необхідні сертифікати та ліцензії для проведення установчих робіт.

 

Пропоноване обладнання сертифіковане «Українським центром випробувань і сертифікації електрообладнання », відповідає вимогам, встановленим ГОСТ 27570.18-92 ДСТУ 3135.0-95 і   ГОСТ 23511-79 і дозволено до застосування в Україні. 

 

До нас звертаються знову і нас рекомендують!