Пошук


  • Виробники

  • На тепло

  • Для площі

  • Тип

  • Кількість підключаємих внутрішніх блоків

Цiна - 

  

Кондиціонери оптом

Виробники

Мульти-спліт системи

Мульти спліт система що це?

Мульти спліт система являє собою технологічну конструкцію, яка складається з одного зовнішнього блоку і безлічі внутрішніх. Грубо кажучи, паркан свіжого вуличного повітря йде через один вхід, а далі Це повітря розподіляється на кілька виходів. Призначена така система для охолодження і/або підігріву повітря всередині приміщення. Оскільки зовнішній блок працює один на кілька внутрішніх (від 2 до 8), то він відрізняється своєю потужністю.

Існують системи дозволяють підключити до себе різні типи внутрішніх блоків. Так ви можете розташувати в одній кімнаті звичайний, настінний кондиціонер, в іншій – вмонтувати в підвісну стелю канальний блок, а в третій розмістити підлоговий. Все просто. Крім систем дозволяє комбінувати і підбирати Внутрішні блоки, є і такі, де цього робити не можна. Такі мульти спліт системи оснащені готовими блоками і в них не допускається зміна комплектації. Грубо кажучи, зовнішній блок заточений під ті внутрішні які йдуть з ним в комплекті і більше ні під які інші. З переваг таких систем – більш лояльна ціна.

На ряду зі звичайними мульти спліт системами існують і Мультизональні системи кондиціонування. Вони дозволяють підключити тридцять два внутрішніх блоку. Це ідеальне рішення для офісу середнього розміру або невеликого торгового центру. З нею Ви отримуєте один зовнішній блок, замість 32-х! А це значить? що фасад будівлі постраждає мінімально.

Де використовується мульти спліт система?

Мульти спліт систему доцільно використовувати в приватних будинках, квартирах з великим метражем, в офісах, великих кафе і ресторанах, готелях.

Переваги мульти спліт систем:

  1. Акуратність і стиль. Ви отримуєте акуратний фасад будівлі. Адже там, де передбачалося б розміщення п'яти зовнішніх блоків, Ви вішаєте тільки один.

  2. Економія. Якщо брати в порівняння використання електроенергії мульти спліт системою в порівнянні зі звичайними незалежними побутовими кондиціонерами, то при рівній кількості внутрішніх блоків, мульти спліт система споживає набагато менше електрики.

  3. Один зовнішній блок дозволяє підключати до себе до шести внутрішніх. При чому різних видів. Так існують системи об'єднують різні типи внутрішніх блоків: канальні, настінні і касетні.

Як вибрати мульти спліт систему

Визначтеся з тим, скільки вам потрібно внутрішніх блоків і якого вони повинні бути типу. Відштовхуючись від технічних даних, а також площі яку необхідно покрити кондиціонуванням, підберіть зовнішній блок. Віддавайте перевагу перевіреним брендам. Якість в питанні техніки відіграє ключову роль. Якісне охолодження і/або нагрівання приміщення, а також довгий термін служби системи – ось на що слід звертати увагу перед тим як зробити вибір і купити кондиціонер, ціна На який може варіюватися в залежності від багатьох факторів.

Де купити мульти спліт систему

Придбати систему Ви можете в інтернет магазині http://japan-aircon.com.ua/. на нашому віртуальному прилавку ви побачите кращих представників японської техніки. Якщо вам необхідна консультація – телефонуйте за номерами вказаними у нас на сайті і ми з радістю допоможемо з усіма спірними питаннями або уточненнями. Наша компанія на ринку вже не перший рік, і ми раді Вам запропонувати кращі товари за хорошою ціною. Тому якщо ви хочете купити кондиціонер недорого, в Києві або за його межами & ndash; звертайтеся до нас і ми із задоволенням підберемо Вам потрібну модель.