Пошук


  • Виробники

  • Тип

Цiна - 

  

Кондиціонери оптом

Виробники

Очищувачі осушувачі

Очищувачі повітря

 

Проблема з повітрям в приміщенні досить серйозна. Сухе і брудне повітря є причиною багатьох захворювань повітряно-дихательних шляхів, а також причиною виникнення алергій. Мало хто замислюється про те, що проблеми зі здоров'ям можуть виникати від недостатньо зволоженого або очищеного повітря. Але насправді це так. Наявність такого повітря в квартирі може привести не до найприємнішим відчуттям. Тому в сучасному світі дуже важливим є використання техніки здатної і очистити і зволожити.

 

Очищувач повітря являє собою нехитрий прилад, що складається з декількох фільтрів. Через них, за допомогою вентилятора, проганяється потік повітря – так відбувається його очищення. Чим більше ступенів фільтрації – тим вище буде ефективність роботи пристрою. Зазвичай фільтри різняться за своїм призначенням. Так повітря проходить очищення від запахів, пилу і дрібних частинок, таких як шерсть тварин або волосся.

 

Вугільний фільтр застосовується для боротьби з запахами. З ним не страшні аромати йдуть з кухні або тютюновий дим. Завдяки цьому фільтру повітря в приміщенні завжди буде легким і незабарвлений певним запахом.

 

Фільтр грубої очистки має мелкосетчатую, а іноді і щільну структуру. Його завдання очистити повітря в приміщенні від великих частинок пилу, шерсті домашніх тварин, волосся та інших небажаних забруднень.

 

Фільтр тонкого очищення повітря є найголовнішим в списку, так як саме він подбає про те, щоб в повітрі не було вірусів, алергенів, мікрочастинок пилу і бактерій. Від його якості залежить ефективність роботи всього очищувача в принципі. Найчастіше в ролі фільтра тонкого очищення виступають НЕРА фільтри.

 

Особливостi

Деякі моделі очищувачів повітря можуть комплектуватися ультрафіолетовою лампою, що є безперечним плюсом до очищення приміщення від грибків і шкідливих бактерій. Також існує електростатична фільтрація – металеві пластини притягують до себе елементарні мікроскопічні частинки забруднення. Фільтри даного типу не працюють разом з вугільним або НЕРА і не підлягають заміні. Окислити токсичні домішки, які можуть перебувати в повітрі можна за допомогою фотокаталітичного фільтра. Але чи потрібна така очищення – вирішувати вам.

 

Як вибрати очищувач повітря?

Вибираючи очищувач повітря, зверніть увагу на його наступні параметри:

1) Обсяг повітря знаходиться в кімнаті (в кубічних метрах) який він зможе очистити. Підбираючи техніку для конкретної кімнати – використовуйте її площа. Якщо ви плануєте переносити очищувач за собою, з приміщення в приміщення - купуйте той, який зможе без проблем очистити повітря в найбільшій за розміром кімнаті.

 

2) Кількість фільтрів і їх різновиди. Підбирайте виходячи з необхідності конкретного фільтра в конкретному приміщенні.

 

3) Наявність додаткових опцій. Наприклад, визначте для себе, чи потрібна вам іонізація повітря або його зволоження або досить буде очищення повітря.

 

Де купити очищувач повітря

Купити очищувач повітря ви можете в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо нашим покупцям тільки якісну техніку від японських виробників. З усіх питань, щодо підбору товару або його придбання, звертайтеся до нас за телефонами вказаними на сайті! Приємних покупок!