Кондиціонери оптом

Виробники

Оптовим клієнтам


Кондиціонери оптом

 

 

Така пропозиція, як кондиціонери оптом, може зацікавити приватних підприємців і керівників компаній, що працюють в області продажів кліматичної техніки. Роздрібні торгові точки, магазини і відділи, що реалізують системи кондиціонування повітря в місті Києві, закуповують продукцію у своїх оптових партнерів, які в більшості випадків є офіційними дилерами відомих світових торгових марок.

 

Дана схема роботи вигідна і оптовим, і роздрібним учасникам ринку. Компанії-дилери закуповують дану продукцію оптом за мінімальними цінами у виробників, а потім на вигідних умовах поставляють обладнання в спеціалізовані магазини і торгові роздрібні мережі, де в подальшому здійснюється реалізація даного товару. Така система дозволяє звичайним людям купувати сучасні кондиціонери за мінімальними цінами.

 

Компанія «Japan Aircon » є дилером відомих виробників кліматичного обладнання. Цей статус дає нам можливість реалізовувати продукцію оптом за привабливими цінами.

 

 

Умови продажу кондиціонерів і кліматичної техніки оптом

 

Додаткові переваги співпраці з нами полягають у наступному:

 

  • - продаж кондиціонерів здійснюється максимально оперативно;
  • - на великий опт поширюються хороші знижки;
  • - асортимент регулярно поповнюється актуальними новинками;
  • - в наявності є великий вибір різних моделей і марок;
  • - ми організуємо поставки кондиціонерів як нашим транспортом, так і самовивозом.

 

Якщо ви шукаєте надійного оптового постачальника кліматичного обладнання, плануючи розширити пропонований асортимент техніки сучасними кондиціонерами, Вам потрібно лише оформити заявку, вказавши в якій продукції ви зацікавлені. Після обробки вашої заявки і надходження від вас оплати за товар, ми виконаємо Ваше замовлення, доставивши партію продукції за вказаною адресою.

 

 

У нашій компанії ви зможете купити кондиціонери оптом на вигідних умовах і за мінімальними цінами. Телефонуйте і замовляйте за телефоном: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14.

.

Онлайн-заявка "Кондиціонери оптом"

П. І. Б.*
Організація
Телефон*
E-mail*
Місто
Адреса
Документ про реєстрацію*
* - поля обов'язкові для заповнення