Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_2119_20082015203946_1.jpegПовний розмір

Panasonic СU-L43HBE8

90663 грн.

Замовити

Тип: Зовнішній блок 
Кількість підключаємих внутрішніх блоків: 

Наружный блок мультисплит системы для нескольких внутренних блоков. Режим работы - охлаждение/нагрев, мощность охлаждения/нагрева – 12,5/13 кВт
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Дзвони: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Внешний блок инверторного кондиционера Panasonic обеспечивает достаточное энергосбережение,соответствующее лучшим образцам в отрасли.Это заметно снижает потребление электроэнергии и выбросы CO2,обеспечивая экологически безвредную эксплуатацию,Серия FS воплощает большое стремление Panasonic к созданию максимального комфорта для пользователей.Также,достаточное внимание уделено оптимизации воздушного потока и качеству воздуха.В данной модели возможна установка проводного пульта ДУ с усовершенствованным таймером для программирования режима работы,полностью отвечающего Вашим потребностям.
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.