Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_15042021224328_3.pngПовний розмір

Samsung AR12ASHCBWKNER Airice WindFree

20999 грн.

Замовити

На тепло: -30 
Робоча площа: до 40м2 
Інверторний: Так 

Режим роботи - охолодження/нагрівання, потужність охолодження/нагрівання - 3,5/3,5 кВт, холодоагент R410A
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Samsung AR12ASHCBWKNER Airice WindFree

Насолоджуйтеся приємною прохолодою без відчуття холоду

Охолодження WindFree™

Насолоджуйтеся приємною прохолодою з режимом безвітряного охолодження WindFree™. Він м’яко й безшумно розсіює повітря крізь 23 000 мікроотворів, що дає змогу уникнути неприємного відчуття холодного вітру на шкірі. Крім того, оптимізований розподіл повітря забезпечує значно рівномірніше охолодження більшої площі. А ще в цьому режимі витрачається на 77 % менше енергії, ніж у режимі Fast Cooling ***.

 

* ASHRAE (Американська спілка інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря) визначає «нерухоме повітря» як рух повітря зі швидкістю, нижчою за 0,15 м/с, що не викликає відчуття холодного протягу **. Випробувано на моделі AR12TXCAAWKNEU. У режимі WindFree™ рівень шуму становить усього 23 дБ, тоді як у звичайної моделі Samsung цей показник сягає 26 дБ ***. Випробувано на моделі AR07T9170HA3, виходячи з показників енергоспоживання в режимі Fast Cooling у порівнянні з режимом охолодження WindFree™.

Знижує енергоспоживання на 77 % *, заощаджуючи гроші

Охолодження WindFree™ (режим, що економить енергію)

Заощаджуйте гроші щодня завдяки енергоефективному режиму охолодження WindFree™. Під час роботи в режимі WindFree™ зовнішній блок витрачає менше енергії, споживаючи до 77 % менше електроенергії в порівнянні з режимом Fast Cooling *. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися приємною прохолодою, не турбуючись із приводу рахунків за енергію.

 

* Випробувано на моделі AR07T9170HA3, виходячи з показників енергоспоживання в режимі Fast Cooling у порівнянні з режимом охолодження WindFree™.

Насолоджуйтеся більш інтелектуальним стилем життя

AI Auto Cooling

Спробуйте інтелектуальний стиль життя з AI Auto Cooling *. Ця технологія автоматично оптимізує різні режими, аналізуючи умови в приміщенні та моделі використання **. Виходячи з бажаної для вас температури, вона автоматично переходить у найбільш відповідний режим для підтримання оптимальних умов.

* Необхідне підключення до Wi-Fi та обліковий запис Samsung **. Зберігає дані користувача, інформацію про уподобання та моделі використання, щоб пропонувати найбільш корисні варіанти.

Знижує рівень шуму й енергоспоживання на 73 % *

Цифровий інвертор із технологією Boost

Заощаджуйте гроші щодня завдяки енергоефективному цифровому інвертору з технологією Boost. Він підтримує бажану температуру з меншими коливаннями. Крім того, він оснащений неодимовими магнітами й подвійним глушником, тому працює ефективно, тихо й прослужить значно довше. А ще він знижує енергоспоживання до 73 % *.

Значно кращий сон протягом усієї ночі

Функція Good Sleep режиму WindFree™

Функція Good Sleep режиму WindFree™ створює ідеальний для сну мікроклімат без неприємних потоків холодного повітря. Контроль температури з режимом охолодження WindFree™ допомагає засинати швидше, спати глибоким сном у комфортних умовах і прокидатися з відчуттям максимальної бадьорості.

Створений, щоб швидше охолоджувати більшу площу

Режим Fast Cooling

Забезпечує швидше охолодження усього приміщення, щоб вам було комфортно завжди. Цифровий інвертор із технологією Boost охолоджує повітря на 43 % * швидше. Його удосконалена конструкція вирізняється збільшеним на 15 % вентилятором, на 18 % ширшим впускним отвором і збільшеною на 31 % шириною лопатей. Тому прохолодне повітря розподіляється далі та на більшу ширину ** на відстань до 15 метрів.

* За результатами випробування моделі AR12TXCAAWKEU в порівнянні зі звичайною моделлю Samsung AQ12EASER **. Випробувано на моделі AR24TXFCAWKNEU.

Керуйте дистанційно в будь-який час і звідки завгодно

SmartThings

Контролюйте температуру вдома в будь-який час і звідки завгодно. За допомогою програми SmartThings * ви можете одним дотиком дистанційно керувати кондиціонером і контролювати його роботу. Або просто скажіть системі штучного інтелекту (ШІ) *, що вам потрібно **, і вона це виконає. Система навіть запропонує найкращі налаштування.

* Доступна на пристроях під керуванням Android та iOS. Необхідне підключення до Wi-Fi та обліковий запис Samsung. Голосове керування підтримується англійською мовою (США, Велика Британія, Індія), китайською, корейською, французькою, німецькою, італійською та іспанською мовами. До кінця 2019 року буде реалізовано підтримку португальської мови.

Очищується сам, до того ж автоматично

Функція Auto Clean (3 кроки)

Підтримуйте гігієнічну чистоту всередині вашого кондиціонера, не роблячи нічого! Після завершення роботи функція Auto Clean автоматично очищує теплообмінник за допомогою процесу, що включає 3 кроки. Вона видаляє вологу потоком повітря протягом 10–30 хвилин. Це запобігає появі бактерій та запахів.

Насолоджуйтеся тихішою і більш спокійною атмосферою вдома

Менше шуму

Охолоджуйте своє помешкання з меншим рівнем шуму, щоб зайвий раз не турбуватися. Компресор створює потужний потік повітря, але працює дійсно тихо, адже він оснащений подвійним глушником. Під час роботи з високою швидкістю він знижує шум, викликаний потоком холодоагенту, і зводить до мінімуму фоновий шум під час роботи з низькою швидкістю.

* За результатами випробувань у власній лабораторії. Забезпечує 40-відсоткове зниження шуму в діапазоні 1 кГц, що відповідає найнижчому рівню гучності, який здатна сприймати людина.

 

Антибактеріальний фільтр, що не потребує складного очищення

Easy Filter Plus

Дозвольте вашому кондиціонеру працювати ефективно, витрачаючи менше зусиль. Фільтр Easy Filter Plus розташований ззовні у верхній частині, завдяки чому його можна легко зняти й очистити. Його щільна сітка забезпечує чистоту теплообмінника, а антибактеріальне покриття допомагає захищати вас від шкідливих забруднень, що містяться в повітрі *.

* Випробування проводилися в тестовій лабораторії в Кореї. Дані вимірювалися в конкретних умовах випробувань і можуть відрізнятися залежно від впливу зовнішніх чинників та індивідуальних особливостей використання.

Підвищена продуктивність теплообмінника

DuraFin™

Теплообмінник працюватиме продуктивніше й ефективніше завдяки покриттю DuraFin. Він виготовлений із значно щільнішого матеріалу, а конструкція товща. Удосконалене покриття вирізняється підвищеною стійкістю до корозії. Завдяки цьому теплообмінник успішно пройшов прискорене випробування на стійкість до корозії в сольовому тумані оцтової кислоти (SWAAT) протягом понад 100 днів *.

* За результатами випробування моделі AR13TYHYBWKNST у порівнянні зі звичайною моделлю Samsung AR18JRFNFWK.

Запобігає виникненню корозії, щоб охолоджувати довше

DuraFin™ Plus

Насолоджуйтеся приємною прохолодою значно довше. Ребра Ocean Fin виготовлені зі стійкого до корозії матеріалу, який захищає конденсатор від іржі та допомагає забезпечувати оптимальну продуктивність теплообмінника. Його виняткова стійкість до корозії підтверджена за результатами випробування сольовим туманом (SST) протягом 480 годин *.

* Випробувано на моделі AR12TXFCAWKNEU.

 

Стабільна й надійна робота в жорстких умовах експлуатації

Технологія Triple Protector Plus

Насолоджуйтеся довготривалою продуктивністю в складних умовах. Технологія Triple Protector Plus захищає від пошкоджень унаслідок стрибків напруги й флуктуацій електричного струму. Крім того, антикорозійне покриття корпусу забезпечує захист конденсатора й самого блока від впливу екстремальних чинників зовнішнього середовища.

 

Екологічно чистий холодоагент

Холодоагент R32

Захистіть планету, зменшивши вплив зміни клімату. У кондиціонері використовується холодоагент R32 нового покоління, який допомагає зберігати озоновий шар і менше сприяє глобальному потеплінню в порівнянні зі звичайними холодоагентами R22 чи R410A. Завдяки цьому він значно безпечніший для довкілля *.

* За результатами випробувань холодоагенту R32 в порівнянні зі звичайними холодоагентами Samsung R410A та R22.

Економить енергію і гроші, ефективно охолоджує

Режим ECO

Економте енергію, не відмовляючись від прохолоди. У порівнянні зі стандартним режим ECO менше навантажує компресор, що сприяє зниженню енергоспоживання *. Він дає змогу охолоджувати ефективніше, якщо на вулиці не надто жарко, або просто економити енергію та гроші в будь-який час, тож вам не доведеться турбуватися з приводу рахунків за електрику.

 

 

* За результатами випробування моделі AR07T9170HA3 в порівнянні зі звичайними моделями Samsung і порівняння сукупного енергоспоживання в режимі Fast Cooling і режимі ECO.

 

Технічні характеристики

 

 

ЄмністьПродуктивність (охолодження, кВт)Енергоефективність EER (охолодження, Вт/Вт)Розміри без упаковки (зовнішній блок, ШxВxГ, мм)
11942 Btu/hr3.50 kW3.30 W/W720x548x265 mm

 

ЄМНIСТЬ

Продуктивність (охолодження, БТЕ/год)

11942 Btu/hr

Продуктивність (обігрів, БТЕ/год)

11942 Btu/hr

Продуктивність (охолодження, мін-макс, БТЕ/год)

3,412 ~ 13,649 Btu/hr

Продуктивність (обігрів, мін-макс, БТЕ/год)

3,753 ~ 18,426 Btu/hr

Продуктивність (охолодження, кВт)

3.50 kW

Продуктивність (обігрів, кВт)

3.50 kW

Capacity (Cooling, Min - Max, kW)

1.0 ~ 4.0 kW

Capacity (Heating, Min - Max, kW)

1.1 ~ 5.4 kW

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

SEER(W/W, Energy Label)

6.10

Енергоефективність EER (охолодження, Вт/Вт)

3.30 Вт/Вт

ККД (нагрівання, Вт/Вт)

3.72 Вт/Вт

Енергоефективність EER (охолодження, Btu/hW)

11.27 Btu/hW

COP (Heating, Btu/hW)

12.70 Btu/hW

Energy Efficiency Class for cooling (Grade)

A / А

Energy Efficiency Class for heating in 'Average' heating season (W/W)

4.0

Energy Efficiency Class for heating in 'Colder' heating season (W/W)

3.2
Рівень шуму (дБА)

Sound Power Level(Indoor, Cooling, dBA)

56 дБА

Sound Power Level(Outdoor, Cooling, dBA)

62 дБА

Рівень шуму (у приміщенні, високий/низький, дБ)

38 / 22 дБА

Рівень шуму (зовні, Дб)

46 дБА

ЖИВЛЕННЯ

Джерело живлення (Φ/В/Гц)

1 / 220-240 / 50

Споживання електроенергії (охолодження, В)

1060 B

Cпоживання електроенергії (нагрівання, Вт)

940 Bт

Робочий струм (охолодження, A)

5.0 A

Робочий струм (нагрівання, A)

4.5 A

 
Фізичні характеристики

Gross Dimension (Indoor, WxHxD, ㎜*㎜*㎜)

880*290*375 мм

Gross Dimension (Outdoor, WxHxD, ㎜*㎜*㎜)

884*622*353 мм

Розміри без упаковки (внутрішній блок, ШxВxГ, мм)

820*299*215 мм

Розміри без упаковки (зовнішній блок, ШxВxГ, мм)

720*548*265 мм

Вага в упаковці (внутрішній блок, кг)

10.5 кг

Вага в упаковці (зовнішній блок, кг)

29.1 кг

Вага без упаковки (внутрішній блок, кг)

9.2 кг

Вага без упаковки (зовнішній блок, кг)

27.0 кг

Loading Quantity (20/40/40Hft without Pipe)

96 / 197 / 232
 
Технічні характеристики

Довжина трубопроводу (максимальна, м)

15 m

Висота трубопроводу (максимальна, м)

8 m

Клапан SVC (рідина (ODxL))

6.35

Клапан SVC (газ (ODxL))

9.52

Видалення вологи (л/год)

1.5 l/hr

Циркуляція повітря (охолодження, кубічні метри/хв.)

10.7 ㎥/min 

Хладагент (тип)

R410A

Охолоджуючий агент(зарядка, кг)

1.00 кг

Low Ambient (охолодження, ℃)

-10~46℃

Low Ambient (нагрівання, ℃)

-15~24℃

Зовнішній блок (тип компресора)

BLDC

Зовнішній блок (антикорозійна лопать)

Так

Refrigerant (Charging, tCO2e)

2.09 tCO2e

 
Повітряний потік


Керування напрямком потоку (вверх/вниз)

Авто

Керування напрямком потоку (ліворуч/праворуч)

Авто

Керування потоком (охолодження/вентилятор)

5 / 4

WindFree Cooling

Так

Очищення повітря

PM 1.0 Filter

Ні

Tri Care Filter

Ні

Easy Filter Plus (Anti-Bacteria)

Так

Автоматичне очищення (самоочищення)

Так

Комфортність

SmartThings

Ні

AI Auto Cooling

Ні

Motion Detect Sensor

Ні

Індиактор очищення фільтра

Так

Індикатор температури у приміщенні

Так

Індикатор увімкнення/вимкнення

Так

Звуковий сигнал увімкнення/вимкнення

Так

24-годинний таймер

Так

Автоперезапуск

Так

Freeze Wash

Ні

Експлуатаційні режими

Auto Mode

Так

Технологія Fast Cool

Так

Режим комфортного сну Good Sleep

Так

Dehumidification

Так

Режим вентилятора

Так

Eco Mode

Так

Тихий режим

Так

 
Smart

Вбудований Wi-Fi

Ні

 

 

ОхолодженнякВт3.5
ТеплопродуктивністькВт3.5
Споживана потужність (охолодження / обігрів)кВт1.1/1.1
Температура зовнішнього повітря (охолодження / обігрів)° Cвід -15 до +46 / від -20 до +18
Рівень шумудБ22
Розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ)мм299х820х215
Вага внутрішнього блокукг9
ЗОВНІШНІЙ БЛОК  
Максимальний рівень шумудБ-
Діаметр труб (рідинна / газова)мм-
Довжина траси / перепад висотм-
Хладагент R410A
Розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ)мм548х720х265
Вага зовнішнього блокукг27

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.