Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_3821_02022017095544_1.jpegПовний розмір

Tosot GN-09FA

7760 грн.

Замовити

На тепло: -5 
Робоча площа: до 25м2 
Інверторний: Ні 

Тип: Бытовая сплит-система / Режим работы: Холод-тепло / Рекомендуемая площадь: До 25 м
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

TOSOT GN-09FA PRACTIC API NEW

Модель имеет генератор ионов-фильтр Active Plasma Ion (API), стильный компактный дизайн внутреннего блока, высокоэффективный экологичный хладагент R410A. Оснащена режимами: комфортного сна, повышенной производительности Turbo. Кондиционер имеет функцию самоочистки, авторестарта, самодиагностики, а также возможность регулировки воздушного потока (вверх-вниз и покачивание). Опционально в комплектацию могут быть включены фильтры тонкой очистки и антикоррозионное покрытие теплообменников, компрессор GREE.

Active Plasma Ion (API)

Улучшает качество воздуха в помещении и способствует укреплению здоровья. Активный водород и ион кислорода генерируются для уничтожения бактерий, вирусов, пыли и других загрязнителей воздуха.

Cold Air Prevention — Предупреждение обдува холодным воздухом

Теплообменник внутреннего блока будет сначала нагреваться до заданной температуры, а затем в комнату будет подаваться уже нагретый воздух, предотвращая, тем самым, обдув холодным воздухом.

 

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.