Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_4830_14122017125520_1.jpegПовний розмір

Вугільний фільтр VENTAcarb

2222 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Вугільний фільтр VENTAcarb
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Для тих кому необхідне очищення повітря від хімічних речовин і газів, Venta пропонує додатковий фільтр VENTAcarb, який доповнює основний фільтр VENTAcel.

Цей фільтр містить гранульоване активоване вугілля, яке мiститься у вугільний сітці для поглинання летких органічних сполук (ЛОС) та інших газоподібних забруднюючих речовин, захищаючи вас від максимально широкого діапазону забруднюючих повітря речовин.

Як фільтр VENTAcel, так і додатковий фільтр VENTAcarb має термін служби від 6 до 12 місяців. Термін служби фільтра можна моніторити на панелі дисплея, який попередить вас про заміну повідомленням "замінити фільтр", також термін служби можна відстежити за допомогою програми Venta для приладів з WiFi.

Застосовується в моделях Venta: LP60, LP60 WiFi, LPH60 WiFi

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.