Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_3760_04082021124253_1.pngПовний розмір

Venta Ароматизатор апельсин

462 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Апельсиновый аромат (50мл)
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Запах цитрусовых фруктов (свежий, фруктовый, сладкий)

При помощи этого аромата Вы создадите себе радостное и веселое настроение. Он оказывает благоприятное воздействие на потрескавшуюся, "измученную" кожу, облегчает преодоление последствий стресса. Если Вас мучает бессонница, добавьте ароматизатор воздуха "апельсиновый аромат" и Вы уснёте безо всяких проблем. Добавляется при простудных заболеваниях. Данный запах можно использовать в смеси с другими.

- высокая концентрация эфирных масел
- полная растворимость в воде
- сохраняет все свойства эфирных масел

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.