Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_3757_13012017145558_1.jpegПовний розмір

Venta Гігієнічна добавка

1520 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Гігієнічна добавка Venta (500 мл)
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Виготовляється підприємством WERA "Гігієнічний засіб Venta", створено на основі активних елементів, які гарантують бездоганну гігієнічну дію приладу, що випускається "Venta Luftwaescher GmbH", протягом тривалого періоду часу. Вибір компонентів, їх поєднання визначаються неповторною специфічною технологією Venta. "Гігієнічний засіб Venta" застосовується тільки в приладах Venta.

У "Гігієнічному засобі Venta" мова йде про комбінацію компонентів, які запобігають зростанню надходячих з повітря і водопровідної води в воду приладу мікроорганізмів. Тому накопичуючi у воді приладу бруд, такий як домашній пил (істотні алергени домашнього пилу, особливо кліщ домашнього пилу), пилок рослин, шерсть тварин, текстильні волокна і т.д. не розкладаються і не призводять до "цвітіння" води, а шкідливі гази і формальдегіди при цьому не утворюються.

Складові компоненти розробляються і виробляються на відомих хімічних підприємствах, які спеціалізуються в областях гігієни, збагачення і очищення води.

Застосування гігієнічної добавки Venta:

Гігієнічна добавка Venta значно покращує біологічну очистку води, витрата гігієнічної добавки Venta легко заповнюється через 8-14-денний період. Таким чином мова йде про те, що надходять в природу відпрацьовані компоненти і продукти реакції, складаються з субстанцій, які не завдають шкоди навколишньому середовищу, тому, відпрацьована вода без побоювань може зливатися в каналізацію.

У гігієнічної добавці Venta присутні сполуки, які не розчиняють вапно, а, навпаки, чисто фізичним способом перетворять її кристалічну структуру. Це означає, що ніякий важкий осад не може з'являтися, а утворюється лише тонка кристалічна плівочка. Це дозволяє при зміні води просто усунути її шляхом споліскування. Так звані безпечні природні складові комплексних утворень (напр., фосфатів) можуть бути видалені. Для догляду за приладом і його очищення ми пропонуємо наш спеціальний слабо кислий "очищувач приладу", який потрібно використовувати 1-2 рази в сезон.

Гігієнічна добавка Venta служить не тільки як засіб гігієни та очищення апарату. Крім цього, вона підвищує ефективність роботи апарату за рахунок зменшення поверхневого натягу води. Завдяки цьому легше досягається і стабілізується оптимальна вологість. Гігієнічна добавка Venta також утримує, що надходить в апарат з повітря водовідштовхувальні (не змочуються водою) частинки пилу (такі як синтетичні волокна, просочені натуральні волокна, шерсть тварин), які інакше відскакували б від поверхні води як тенісний м'ячик.

Всі складові компоненти "Гігієнічної добавки Venta" застосовуються вже багато років для очищення плавальних басейнів, в установках по догляду за кліматом в приміщеннях, як житлових, так і виробничих. Наприклад, в лікарнях і госпіталях, лікарських практиках, старовинних будівлях, дитячих садах і т. д. ці компоненти застосовуються також як засіб для консервування, активний елемент в ліках і косметиці таких, як очні і носові краплі, дезодорант, шампунь проти лупи, кондиціонер для волосся і т. д.

При виборі добавок має велике значення неіспаряемость зазначеної речовини, інакше при випаровуванні води вона могла б потрапити в атмосферу, і в приладі залишилася б одна вода.

Великою перевагою, в даний час, є те, що "Гігієнічна добавка Venta" не містить ніяких концентрованих речовин, на які потрібно будь-який додатковий дозвіл. Само собою зрозуміло, також як і для інших хімічних засобів догляду за домашнім господарством, ця речовина повинна мати спеціальне місце зберігання. Обов'язково його треба зберігати окремо від продуктів і далеко від дітей.

У комплект до кожного приладу Venta входить 1 флакон пробника гігієнічної добавки 50 ml.

Витрата 1 флакона пробника:
- для моделі Venta LW15 - 1/2 флакону,
- для моделі Venta LW25 - 2/3 флакону,
- для моделі Venta LW45 - 1 флакон.

При бажанні ви можете придбати Гігієнічну добавку Venta, флакон об'ємом 500 ml. Витрата гігієнічної добавки вказано для кожної моделі приладу на шкалі зі зворотного боку флакона.

Склад:

- катіонні активатори < 5%,

- стабілізатори жорсткості води,

- харчові барвники,

- допоміжні речовини.

Схожі товари: