Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_4822_02122017192811_1.jpegПовний розмір

VENTA LPH60 WiFi

41475 грн.

Замовити

Тип: Прилади 

Venta LPH60 WiFi - це дві передові технології в одному зручному і компактному пристрої, без будь-яких компромісів!
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

ПЕРША В СВІТІ МИЙКА ПОВІТРЯ З ПЕРЕДОВОЮ СИСТЕМОЮ ОЧИЩЕННЯ

Venta LPH60 WiFi - це дві передові технології в одному зручному і компактному пристрої, без будь-яких компромісів!
Забезпечує ефективне очищення повітря і природне зволоження або одночасно, або незалежно, забезпечуючи максимальну універсальність приладу
Якісне очищення повітря проводиться запатентованим фільтром Nelior VENTAcel, зі ступенем очищення до 0,07 мікрон (вірус грипу) і ефективністю до 99,95%, що перевершує традиційні фільтри HEPA і ставить в один ряд з кращими в світі очищувачами повітря
Автоматичне регулювання режиму роботи двигуна контролює рівень забруднення повітря, що забезпечує оптимальне очищення повітря в "автоматичному режимі"
Додатковий вугільний фільтр очистить повітря від сторонніх запахів і газів
Низький рівень шуму 17 дБ робить Venta LPH60 самим тихим серед очищувачів повітря на ринку
Принцип холодного випаровування, розроблений компанією Venta Luftwaescher GmbH гарантує, що повітря вбирає в себе таку кількість вологи, яку він може увібрати в себе, що запобігає перезволоження повітря (ефект парилки) і розвиток цвілі
Не допускає відкладення кальцію на меблях (білий наліт), не виділяє аерозолі і бактерії, як ультразвукові зволожувачі повітря
Вбудовані датчики забезпечують в реальному часі індикацію характеристик якості повітря за допомогою великого інтерактивного дисплея
Легке заповнення знімного резервуара водою, режим самоочищення і гігієнічний диск Venta роблять простим обслуговування приладу
Ідеально підходить для якісного зволоження і очищення повітря в офісах, квартирах-студіях, музичних залах, дитячих кімнатах і т. д.
З функцією WiFi для дистанційного керування через безкоштовний додаток (Android / iOS) Ви можете контролювати клімат у Вашому приміщенні з будь-якої точки світу

ДВІ ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОДНОМУ ПРИЛАДІ

Інженери Venta з гордістю представляють новий прилад Venta LPH60 WiFi - самий безшумний і ефективний очищувач зволожувач повітря! Часто об'єднання двох різних функцій є компромісом, але не у випадку з Venta LPH60 WiFi. Фактично, цей Сучасний гібридний очищувач повітря і зволожувач є унікальним, що забезпечив більш ніж 35-річний досвід в області зволоження і поєднання його з сучасною системою очищення повітря. Цей революційний очищувач зволожувач повітря пропонує найкраще з цих двох напрямків кліматичної техніки в одному компактному приладі.

КРАЩИЙ HEPA ФІЛЬТР

Що відрізняє очищувач зволожувач повітря Venta LPH60 WiFi від попередньої серії мийок повітря Venta-це високопродуктивна система очищення повітря, яка перевершує більшість очищувачів повітря в своєму класі. Запатентований фільтр Nelior VENTAcel здатний видаляти частинки неймовірно малих розмірів - до 0,07 мкм при ступені очищення 99,95%.

Очищувач зволожувач повітря Venta LPH60 також має стандартний миється попередній фільтр-сітку, який захоплює великі частинки, такі як пил, волосся та інші забруднювачі, ніж продовжує термін експлуатації і підвищує ефективність основного фільтра VENTAcel. Періодично очищаючи і промиваючи попередній фільтр, він стає як новий.

Для тих, кому необхідне очищення повітря від хімічних речовин і газів, Venta пропонує додатковий фільтр VENTAcarb, який доповнює основний фільтр VENTAcel. Встановлюється за бажанням. Цей фільтр поглинає Леткі органічні сполуки (ЛОС) та інші газоподібні забруднюючі речовини, захищаючи вас від максимально широкого діапазону забруднюючих повітря речовин.

ТЕХНОЛОГІЯ ХОЛОДНОГО ВИПАРОВУВАННЯ

Зволожувач очищувач повітря Venta LPH60 не перезволожує повітря, як це роблять парові та ультразвукові зволожувачі повітря, тому що випаровування води відбувається природним шляхом, завдяки унікальному процесу холодного випаровування. Цей процес забезпечує більш безпечний і ефективний спосіб зволоження повітря, що не допускає випадання білого нальоту на навколишніх предметах і в наших легенях, «ефекту лазні» або розвитку цвілі, створюючи оптимальну вологість в приміщенні. Незважаючи на те, що Venta LPH60 WiFi дозволяє вам встановити рівень вологості від 30% до 70% (на відміну від простого управління приладом в «автоматичному режимі»), він ніколи не буде перезволожувати повітря, як інші зволожувачі повітря створюючи перезволоження приміщень і передумови для розвитку цвілі.

Щоб оптимізувати продуктивність і спростити обслуговування в Зволожувачі очищувачі повітря LPH60 WiFi, Venta замінила рідку гігієнічну добавку застосовувану для дезінфекції води і використовувану в моделях попередніх поколінь Venta на гігієнічний диск (Hygiene Disc). Цей диск містить гранули з пом'якшувачами води і іонами срібла для попередження накопичення мінералів і росту бактерій.

ЗРУЧНА ІНЖЕНЕРІЯ

Venta LPH60 WiFi-це технологічне диво, що пропонує розширені функції, такі як інтерактивний сенсорний дисплей, режим самоочищення, показники температури і вологості, високопродуктивний барабан, пульт дистанційного керування, Wi-Fi і управління через Мобільний додаток, блокування від дітей, сплячий режим, таймер відключення і датчик заміни фільтра. П'ять режимів роботи дозволяють вибрати оптимальну швидкість обертання вентилятора для ваших потреб. В автоматичному режимі прилад ретельно контролює рівень частинок в повітрі, підвищуючи або знижуючи швидкість обертання вентилятора відповідно забруднення повітря, щоб забезпечити постійну підтримку здорового внутрішнього середовища.

MADE IN GERMANY

Venta пишається тим, що всі її виробничі потужності знаходяться в Німеччині, використовуючи 100% зелену енергію і зводячи до мінімуму забруднення навколишнього середовища на планеті. З споживаною потужністю до 7 Вт, Venta LPH60 WiFi надає мінімальний вплив на енергоресурси, одночасно економлячи ваші гроші. Незважаючи на те, що матеріал приладу на 100% придатний для повторного використання, Venta LPH60 WiFi розрахована на тривалий термін експлуатації.

Очищувач зволожувач повітря Venta LPH60 ідеально підходить для таких житлових приміщень як: спальня, вітальня, квартири-студії, майстерні т.д. також підходить для бізнес приміщень: офіси, кабінети керівників, стійки реєстрації та зали очікування. Прилад має презентабельний вигляд і має нейтральний білий колір гармонує з будь-яким інтер'єром.

Зволоження на площу кімнатим2до 95
Очищення повітря на площу кімнатим2до 45
Висота стелім2,5
Технологія фільтрації VENTAcel HEPA, H13 Nelior
Передфільтр є
Дод. фільтр (опціонально) VENTAcarb (вугільний)
Ступінь очищення / розмір мікрон 99,95% / до 0,07µ
Обсяг води, що заливаєтьсялВсього 12 л (бак - 8 л, піддон - 4 л)
Вологість 30-70% (пошагово 5%)
Кількість режимів роботи 5
Рівень шуму dBa17/26/37/43/47
Споживана потужністьВт≈ 7/8/14/20/30
Дисплей інтерактивний сенсорний екран
Таймергод.вимк./1/3/5/7/9
Авторежим є
Режим "Ніч" є
Блокування (захист від дітей) є
Програма очищення є, триває близько 4 годин
Розмірисм61х30х52 
Напруга в мережіВ/Гц220-240 / 50-60
Вагакг13
Додаткові функції WiFi, індикатор якості повітря

Схожі товари: