Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_6347_05012021155351_1.jpegПовний розмір

VENTA LW 45 Comfort plus Чорний

20158 грн.

Замовити

Тип: Прилади 

Зволожувач-очищувач повітря Venta LW45 комфорт плюс чорний
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Нова серія Venta Comfort Plus - це вдосконалена версія класичної 5-ої серії мийок повітря Venta. У порівнянні з попереднім модельним рядом серія Comfort Plus володіє більш високою продуктивністю і зручним управлінням завдяки інтерактивному сенсорному дисплею, який відображає поточні налаштування приладу

Display_comments_bigwords копия.jpg

hygrometr.png   вбудований гігрометр відображає поточну вологість повітря в приміщенні;

auto mode.png   автоматичний режим завдяки вбудованому гігростату самостійно підтримує бажаний рівень вологості повітря;

sleep mode.png   нічний режим затемнює дисплей і перемикає вентилятор на першу, саму тиху, швидкість роботи; 


Модель LW45 Comfort Plus - це зволожувач-очищувач повітря найбільш оптимальний для наших квартир, так так розрахований на площу кімнати до 45 м2.

OPERATION VENTA LW25 NEW for website.jpg

Як всі мийки повітря Venta, LW45 Comfort Plus працює за принципом холодного випаровування, що повністю виключає перезволоження кімнатного повітря і утворення білого нальоту на меблях. Повітря завжди оптимально зволожений до рекомендованого лікарями рівня - 40-60%. Попутно LW45 Comfort Plus очищає кімнатне повітря від домашнього пилу (включаючи пилових кліщів), пилку рослин, шерсті тварин та інших алергенів розміром від 10 мкм.

 

Дуже низьке споживання електроенергії дозволяє мийці повітря працювати цілодобово, а нічний режим не потривожить ваш сон.
У LW45 Comfort Plus заливається звичайна холодна вода з-під крана.
Прилад автоматично відключиться, якщо в ньому закінчиться вода або хтось із домочадців його випадково переверне. При цьому на дисплеї з'явиться індикатор - WATER.

 

Догляд за LW45 Comfort Plus дуже простий: доливайте воду в міру випаровування і раз в 2-3 дні споліскуйте піддон і пластинчастий барабан проточною водою. Повністю розбірний корпус приладу можна помити в посудомийній машині або сполоснути під душем, а моторний блок з вентилятором протерти сухою тканиною.

Індикатор доливання води є
Габаритисм45 х 30 х 33 
Гігростат є
Автоматичне вимкнення є
Загальна площа пластин барабанівкв.м4,2
Висота стелім2,5
Авторежим є
Індикатор роботи приладу є
Споживана потужність (1-2-3 режими)Вт3-5-8
Гарантіярік2
Повітряний потіккуб. м/хвдо 4,5
Напруга в мережіВ/Гц220-240 /50-60
Кількість режимів роботи 3
Вагакг5,8
Країна-виробник Німеччина
Рівень шумудБА24/35/45 
Гігрометр є
Обсяг бака для водил10
Індикатор очищення приладу є
Площа обслуговуваннякв.мдо 45
Нічний режим є
РК-дисплей є

Схожі товари:
Шановні друзі, дорогі клієнти. Ми дуже цінуємо наших замовників і крім хороших цін, і виконання сумлінно своєї роботи, намагаємося заохочувати їх приємними бонусами. І так, якщо ви зможете витратити 5-10 хв. свого дорогоцінного часу і залишите відгук, бажано позитивний ;) - ми гарантовано поповнюємо ваш мобільний телефон.

Що для цього потрібно:

  • - залишити відгук на особистій сторінці Facebook (обов'язково згадати Japan Aircon через @japan-aircon у своєму пості і переконатися, що пост публічний, а твоя сторінка відкрита і ти підписаний на https://www.facebook.com/japan.aircon/)
  • - залишити відгук на Хотлайн, http://hotline.ua/yp/21832/reviews/
  • - залишити відгук на Прайс.Юа http://price.ua/index/firms.html вибираємо магазин на букву «J»

  • За відгук на кожному з ресурсів, Ви отримуєте 100грн. на рахунок мобільного телефону. Щоб отримати поповнення, Вам потрібно залишити відгук, почекати успішну модерацію на даних ресурсах і скинути нам посилання свого коментаря на info@japan-aircon.com.ua , в темі вказати «ВIДГУК», у тілі листа вказати свій телефон і модель приладу, який був придбаний в нашому магазині.

    Після ідентифікації вашого замовлення і відкликання, ми поповнюємо ваш телефон на 100 або 150грн.