Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_6561_07042021150045_1.jpegПовний розмір

Venta LW15 Comfort Plus чорний

10499 грн.

Замовити

Тип: Прилади 

Зволожувач-очищувач повітря, на площу кімнати до 35 м2., низький рівень шуму, вбудований гігрометр, автоматичний режим індикатор - Water
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Сучасна мийка повітря від німецької компанії-виробника Venta являє собою унікальну вдосконалену систему очищення і зволоження повітряних мас. Модель Venta LW15 Comfort Plus відрізняється від попередньої 5-ї серії більш високим ступенем продуктивності і наявністю зручного управління. Всього цього вдалося домогтися за рахунок використання інтерактивного сенсорного дисплея, на якому моментально відображаються вибрані робочі режими.

 


 
Мийка Venta LW15 Comfort Plus доповнена наступними інноваційними рішеннями:
• Використання гігрометра вбудованого типу, завдання якого контролювати показники вологості в закритому приміщенні.
• Застосування нічного режиму - прилад зменшує яскравість освітлення дисплея, перемикаючи вентилятор на тиху роботу (перша робоча швидкість).
• Використання автоматичного режиму. За рахунок того, що в приладі є вбудований гігрометр, мийка може самостійно вибирати найбільш підходящу швидкість роботи для створення і підтримки оптимального клімату в житлових кімнатах.
Наявність таких переваг дозволило зробити експлуатацію приладу ще більш якісною і надійною.


Застосування інноваційної технології випаровування

 


У мийці повітря був використаний сучасний барабан VentWave ™ 3D, кожен окремий диск якого заснований на принципі, закладеному в природі (імітація продихів нижньої сторони листа рослин). У конструкції передбачені тисячі мініатюрних отворів, завдяки яким здійснюється процес випаровування молекул води. Крім того, цей барабан не представляє небезпеки для навколишнього середовища, так як при виробництві було використано на 31% менше пластику, ніж в попередніх моделях.
 
Зволожувач-очищувач повітря LW 15 Comfort Plus призначений для експлуатації в приміщеннях площею до 35 м2.

Серед основних переваг варто відзначити:
• тиху роботу - рівень шуму в умовах активації нічного режиму становить 24 дБА;
• енергозберігаючу роботу - при активації нічного режиму прилад споживає тільки 3 Вт.


Як і всі інші моделі від бренду Venta, дана мийка функціонує за принципом холодного випаровування, а тому перезволоження повітряних мас або утворення білого нальоту на поверхнях меблів – виключено. В результаті в кімнаті зберігається оптимальна вологість на рівні – 40-60%.


Прилад допомагає боротися з частинками пилу, пилком рослин, шерстю домашніх тварин та іншими алергенами, розмір частинок яких до 10 мкм. В якості основного фільтра використовується звичайна вода. З метою безпеки при спустошенні резервуара з водою пристрій автоматично вимикається, а на дисплеї висвітиться помилка – «WATER».


Для того щоб продовжити експлуатаційний термін мийки, кілька разів на тиждень потрібно промивати піддон для води під проточною водою разом з пластинчастим барабаном. Завдяки наявності розбірного корпусу процес миття окремих деталей мийки досить простий і швидкий.

 

Площа кімнатим²до 35
Висота стелім2.5
Кількість режимів роботи 3
Рівень шумуdBA24/34/44
Споживана потужність(1-2-3 режими)Втбіля 3-5-8
Обсяг води, що заливаєтьсял5
Індикатор режимів роботи є
Індикатор рівня води є
Індикатор доливання води є
Гігростат є
Автоматичне вимкнення є
Індикатор очищення приладу є
Нічний режим є
РК-дисплей є
Напруга в мережіВ/Гц100-240/50-60
м²1,4 
Розмірсм26х28х31
Вагакг3
Гарантія 2 роки

Схожі товари: