Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_5998_06042020222640_1.jpegПовний розмір

Venta LW62 Wi-Fi чорний

107813 грн.

Замовити

Тип: Прилади 

Модель LW62 - сучасна мийка повітря, яка призначена для приміщень розміром до 250 м2. Прилад вийшов у продаж у 2017 році і відноситься до 6-ої серії моделей преміум-якості.
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

LW62 - промисловий кліматичний прилад


Модель LW62 - сучасна мийка повітря, яка призначена для приміщень розміром до 250 м2. Прилад вийшов у продаж у 2017 році і відноситься до 6-ої серії моделей преміум-якості.

Особливості мийки:

 • можливість виконати підключення до водопроводу;
 • має мінімальне споживання електричної енергії;
 • укомплектована інноваційним і запатентованим гігієнічним диском, що зменшує жорсткість води;
 • наявність ультрафіолетової лампи, завдання якої полягає в запобіганні утворенню мікробів або бактерій в рідині;
 • безшумна робота;
 • використання сенсорного екрану і дистанційного пульта для управління.

VENTA LW62 WiFi ‒ мийка самостійно наповнюється водою


Представлений прилад має багато спільного з іншими моделям від Venta: він також працює за принципом холодного випаровування, очищаючи і наповнюючи повітряні потоки необхідною кількістю вологи. В результаті на предметах меблів і поверхні побутової техніки не буде утворюватися білий наліт або конденсат. Однак розробники прийняли рішення дещо вдосконалити даний принцип.

VENTA LW62 WiFi ‒ сучасний прилад, який характеризується автоматизованою роботою:

 • За рахунок можливості підключити прилад безпосередньо до водопроводу, він буде самостійно поповнювати запаси рідини. Як тільки рівень води в ємності опускається нижче допустимого - мийка наповнюється рідиною.
 • Інформація на РК-дисплеї висвічується російською мовою. В результаті користувач завжди буде залишатися в курсі якості повітря, що знаходиться в приміщенні. Крім того, на екрані висвічується інформація про можливу заміну гігієнічного диска, планове чищення VENTA LW62 WiFi та інше.
 • Завдання індикатора "Зони комфорту" полягає в тому, щоб підтримувати в кімнаті ідеальне співвідношення температурних показників і рівня вологості.
 • Наявність гігростата допомагає користувачеві вручну встановлювати необхідний рівень вологості, що варіюється від 30 до 70%. Після досягнення зазначеної норми, прилад автоматично припиняє процес зволоження.
 • За рахунок роботи автоматичного режиму відбувається регулювання робочої швидкості вентилятора, щоб забезпечити оптимальну вологість ‒ 50%.
 • На таймері можна встановити час (1, 3, 5, 7 або 9 годин) по закінченню якого прилад вимкнеться.
 • При виборі функції "Нічний режим" швидкість роботи вентилятора зменшується (до 1), А яскравість дисплею злегка затемнюється. При відсутності води в мийці вона автоматично відключається.
 • Наявність блокування дисплея актуально для батьків, які залишають маленьких дітей без нагляду.

Мийка VENTA LW62 WiFi - практичність і багатофункціональність.

Площа, на якій прилад може експлуатуватися до 250 м2. Незважаючи на це, він відрізняється компактними габаритами, тому є універсальним для різних кімнат.

Застосування гігієнічного диска від Venta - чергова новинка від розробників. Представлена деталь має спеціальні гранули, що за рахунок іонного обміну очищають воду від мікробних організмів і зменшують її жорсткість.

Управління VENTA LW62 WiFi здійснюється двома можливими способами: за допомогою дистанційного пульта або за допомогою Wi-Fi. В останньому випадку буде потрібно наявність планшета або смартфона з встановленим додатком від Venta.

Для підтримки високоякісної гігієни виробник використовував УФ-лампу. Вона дозволяє запобігти утворенню мікробів і бактерій в рідині. Така лампа функціонує протягом 4 годин на добу.

Габарити приміщення при функції зволоженнядо 250 м²
Габарити приміщення при функції очищення повітрядо 150 м²
2,5 м
Робочі режими5
Рівень шуму22/32/42/47/52 dBa
Потужність пристрою≈ 6/9/16/25/38 Вт
Споживаний об'єм рідини
Дисплейсенсорний екран інтерактивного типу
Таймервимк/1/3/5/7/9 год.
Автоматичний режимє
є
Уф-лампає
Функція блокування дисплеяє
Wi-Fiє
Програма очищенняє, триває близько 4 годин
від 30 до 70% (кожен крок ‒ 5%)
Габарити61х30х52 см
220-240 В / 50-60 Гц
Вага≈ 13 кг
2 роки

Схожі товари: