Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_5995_06042020222140_1.jpegПовний розмір

Venta LW62T Wi-Fi білий

75225 грн.

Замовити

Тип: Прилади 

Мийка повітря LW62Т вийшла у 2017 році. Це 6-та серія вдосконалених приладів, що використовуються для очищення і зволоження повітря у великих приміщеннях ‒ до 250 м2.
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

 

Особливості приладу преміум-якості:

 • Для пом'якшення води всередині мийки використовується гігієнічний диск - це запатентована і унікальна модель.
 • Конструкція має на увазі використання інтерактивного сенсорного екрану і дистанційного пульта для зручного перемикання режимів.
 • Для запобігання можливого розвитку мікробів або вірусів у воді використовується ультрафіолетова лампа.
 • Прилад працює з мінімальними показниками шуму.
 • Економне споживання електроенергії.
 • Незначні експлуатаційні витрати.

Venta LW 62 T Wi-Fi

Під час роботи приладу на поверхнях меблів або побутової техніки не буде накопичуватися конденсат і білий наліт. Це заслуга принципу «холодного випаровування». Однак у новій моделі розробники пішли далі і вдосконалили вже добре відомий принцип.

Вся інформація, що висвічується на РК-дисплеї представлена виключно російською мовою. Таким чином, користувач зможе дізнатися важливу для нього інформацію: якість повітря в закритому приміщенні, необхідність у проведенні заміни гігієнічного диска або планове очищення піддону з водою.

Незважаючи на те, що площа, на якій працює прилад, варіюється від 150 до 250 м2, модель має невеликі розміри. Це спрощує процес пошуку вільного місця для розташування мийки Venta LW 62 T Wi-Fi.

Користувач зможе самостійно вибрати найбільш зручний для нього спосіб управління приладом: пульт або Wi-Fi. Вибираючи останній спосіб, необхідно встановити на власний смартфон або планшет додаток від Venta.

 • За збереження ідеального балансу оптимальної температури повітря і вологості відповідає вбудований індикатор «Зони комфорту».
 • Автоматична функція контролює швидкісний режим вентилятора, зменшуючи його або збільшуючи, для досягнення відносної вологості повітря ‒ 50%.
 • Розробники використовували гігростат, за рахунок якого користувач зможе вибрати на дисплеї оптимальний рівень вологості ‒ від 30 до 70%. Коли обраний рівень буде досягнутий-процедура зволоження повітряних мас припиняється.
 • Користувач зможе встановлювати час роботи приладу, завдяки наявності таймера ‒ 1, 3, 5, 7 і 9 годин.
 • Функція блокування РК-дисплея захищає від випадкового натискання (захист від дітей).
 • Вибираючи нічний режим, мийка зменшує швидкість роботи вентилятора до мінімальних показників - 1. Також, зменшується яскравість підсвічування дисплея, а якщо вода в спеціальній ємності закінчиться - мийка автоматично відключиться.

Venta LW 62 T Wi-Fi ‒ зручний і практичний прилад для щоденного застосування

Завдяки можливості автоматичного доливання рідини, користувачеві не потрібно постійно стежити за рівнем води.

Одне з основних переваг приладу - гігієнічний диск Venta. Конструкція диска має на увазі наявність безлічі дрібних гранул. За рахунок іонного обміну можна використовувати навіть неочищену воду, так як вона додатково пом'якшується і очищається від мікробів.

Ще однією важливою особливістю є використання УФ-лампи. Вона спочатку була створена для того, щоб відповідати за гігієну мийки. Протягом 4 годин на добу лампа включається і вбиває всі бактерії, що можуть перебувати у воді.


ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

За допомогою нашої програми ви можете легко керувати продуктами Venta з функцією Wi-Fi - навіть у дорозі. Скачайте прямо зараз або використовуйте QR-код!

до 250 м²
до 150 м²
2,5 м
5
22/32/42/47/52 dBa
≈ 6/9/16/25/38 Вт
12 л (для бака 8 л і для піддону 4 л)
Дисплей
Таймервимик./1/3/5/7/9 год.
є
є
Уф-лампає
є
Wi-Fiє
є, триває близько 4 годин
від 30 до 70% (кожен крок ‒ 5%)
Габарити61х30х52 см
220-240 В / 50-60 Гц
Вага≈ 13 кг
2 роки

Схожі товари: