Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_3758_13012017150015_1.jpegПовний розмір

Venta Очищувач для приладу

845 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Очищувач для приладів Venta (250 мл)
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Очищувач Reiniger являє собою комплекс елементів, що включають в себе спирт і кислоти, та служить для комплексного очищення приладів Venta, яке проводиться 1 раз на півроку. В процесі експлуатації прилад Venta сильно забруднюється, причому не завжди бруд можна видалити просто промиваючи прилад під душем. Для цього і існує Venta-Reiniger, який видаляє будь-який бруд. Для того, щоб зробити комплексне очищення приладу, заповніть його чистою водою, потім додайте в неї Venta-Reiniger і залиште прилад працюючим на найменшій швидкості на 2 години. Після цього злийте забруднений розчин, обов'язково промийте прилад і знову заповніть його чистою водою.

Очищувач для приладу VENTA абсолютно новий очисний препарат, який ми розробили і виробляємо для обслуговування очищувачів зволожувачів повітря фірми VENTA.

Було показано, що, якщо використовується добавка для обробки води VENTA, утворенi вапно і домішки, які вимиваються з повітря, легко видаляються простим споліскуванням при зміні води.

Проте, деякі області в апараті неможливо дістати при проведенні цієї процедури (наприклад, осі пластинчастих барабанів). Незважаючи на це комплексне очищення рекомендується для того, щоб видалити всі відкладення і гарантувати безпроблемну експлуатацію.

Для того, щоб поводитися з високоякісними матеріалами, з яких виготовлений апарат якомога дбайливіше повинні бути виключені сильнодіючі, сильні добавки. Замість лимонної кислоти і її похідних, які представлені в природі, були використані добавки, які також не завдають шкоди навколишньому середовищу. Проте можливо гарантувати дуже високу ефективність і очищувальну здатність навіть в сильно розбавленому вигляді 1:40 (250 мл речовини на приблизно 10 л води).

Очищувач для приладу Venta не має кольору і запаху, не викликає корозії і біологічно нешкідливий.

Використання:

Як завжди, спочатку виполосніть відкладення. Потім заповніть резервуар водою до рівня осі пластинчастих барабанів і додайте у воду весь вміст пляшечки з очищувачем для приладу Venta. Як завжди, включіть прилад і дайте йому пропрацювати протягом приблизно 2 годин. (Примітка: трохи тепла вода прискорює процес і скорочує час проведення даної операції). Потім просто злийте забруднену воду в туалет або ванну і знову сполосніть свіжою водою! Тепер ви можете знову використовувати очищувач-зволожувач повітря Venta, як зазвичай. Під час роботи апарату не забувайте використовувати гігієнічну добавку Venta, який мільйон разів довів протягом останніх двох десятиліть безперервну задовільну санітарну дію.

Склад:
- Водний розчин лимонної кислоти і його похідні,
- поверхнево-активні речовини < 5%,
- добавка.

Технічні дані:
- щільність 1,07 г / мл,
- рН > 2.

Витрата флакона (250 ml) очищувача для приладу:

- для моделі LW15 - 1/2 флакона,
- для моделі LW25 - 2/3 флакона,
- для моделі LW45 -1 флакон.

Склад:
- Водний розчин лимонної кислоти і його похідні,
- поверхнево-активні речовини < 5%,
- добавка.

Технічні дані:
- щільність 1,07 г / мл,
- рН > 2.

Витрата флакона (250 ml) Очищувач для приладу:

- для моделі LW15 - 1/2 флакона,
- для моделі LW25 - 2/3 флакона,
- для моделі LW45 - 1 флакон.

Схожі товари: