Кондиціонери оптом

Виробники

/images/files/3_3759_13012017150322_1.jpegПовний розмір

Venta Термогігрометр

2813 грн.

Замовити

Тип: Аксесуари 

Термогігрометр
Доставка безкоштовно 
Хочеш знижку ?
Телефонуй: (044) 247-09-94, (097) 691-56-14

Призначення термогігрометра "Venta":
Гігрометр "VENTA" призначений для точного і постійного вимірювання вологості повітря. Це особливо важливо, так як сухе повітря в приміщенні може бути причиною нездужань, втоми і головних болів. Оптимальна вологість повітря є важливою складовою здорового клімату.

Рекомендована лікарями вологість повітря становить 45 - 55 %. Гігрометр показує, чи досягається дана величина в повітрі приміщення.

Керівництво по експлуатації:
1. Уведення в експлуатацію
Вставте батарейку потужністю 1,5 В (ААА) в відсік для батарейок.

Установлення часу

Утримуйте клавішу SET до тих пір, поки на дисплеї не буде блимати цифра 12. Натисніть клавішу ADJ для вибору відображення часу у форматі 24 годин. Підтвердіть вибір натисканням клавіші SET. За допомогою клавіші ADJ встановіть час (годинник). Підтвердіть вибір натисканням клавіші SET. Далі також за допомогою клавіші ADJ встановіть хвилини. Підтвердіть свій вибір натисканням клавіші MODE.

Установка будильника

Натисніть клавішу MODE ще раз, щоб потрапити в меню будильника. Утримуйте клавішу SET, поки цифри на дисплеї не почнуть блимати. Натисканням клавіші ADJ встановіть час сигналу (годинник). Натисніть клавішу SET, щоб підтвердити свій вибір. Далі натисканням клавіші ADJ встановіть хвилини. Підтвердіть свій вибір натисканням клавіші MODE. Натисніть клавішу ADJ, щоб увімкнути будильник і активувати функцію засинання. Сигнал будильника відключається натисканням клавіші ADJ, при натисканні клавіші SNZ сигнал буде поторяться кожні 5 хвилин.

Встановлення поточної дати

Натисніть клавішу MODE ще раз, щоб потрапити в меню календаря. Утримуйте клавішу SET, поки цифри на дисплеї не почнуть блимати. Натисканням клавіші ADJ встановіть рік. Натисніть клавішу SET, щоб підтвердити свій вибір. Далі натисканням клавіші ADJ встановіть місяць. Натисніть клавішу SET, щоб підтвердити свій вибір. Потім натисканням клавіші ADJ встановіть число. День тижня відобразиться автоматично. Натисніть клавішу MODE для завершення.


2. Функція
Натисніть клавішу °C / °F, щоб вибрати режим відображення температури в градусах Цельсія або Фаренгейта. Натисніть клавішу ADJ, щоб побачити максимальні і мінімальні показники вологості повітря і температури в градусах Цельсія або Фаренгейта.

3. Технічні дані
Вказівки щодо використання

Чи не поміщати гігрометр поблизу джерел тепла і кліматичних установок. Для установки використовувати підставку, прикріплену до приладу.

Гарантія

На гігрометр "VENTA" ми даємо 2 роки гарантії, починаючи з моменту покупки. При виникненні неполадок в роботі приладу звертайтеся до сервісного центру фірми «VENTA».

Показання по вологості 
Вологість20-90%
Відхилення+/-5% (при температурах всередині приміщення)
Показання по температурі 
Температуравід -10 до +50°С
Відхилення+/-1°С (при температурах всередині приміщення)

Схожі товари: