Кондиціонери оптом

Виробники

Повернення та обмін


Чи можна обміняти або повернути товар?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14  днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про  захист прав споживача».

 

Щоб використовувати цю можливість, будь ласка переконайтеся що:

  • - товар, не  був у  вживанні і не  має слідів використання: подряпин, відколів, потертостей, і  т.  п.
  • - товар повністю укомплектований і не  порушена цілісність упаковки
  • - збережені всі ярлики і  заводське маркування

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару проводиться тільки за наявності висновку Сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
 


 

Де і   як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна в наших сервісних відділах.
Сервісний відділ знаходяться за адресою: м. Київ, Сирецька вулиця, 9, ОЦ МАЯК, оф.1. Графік роботи: з понеділка по суботу з 9-00 до 18-00, в неділю — з 10-00 до 16-00. Телефон: (044) 247-09-94

 

При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми  повернемо гроші в  день повернення товару або, в  разі відсутності грошей в  касі, не  пізніше, ніж через 7  днів.

 

Якщо ви  живете не В  Києві, можете відправити товар назад з  допомогою служби доставки. Якщо у  товару збережений товарний вигляд і  упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

 

Обмін і  повернення товарів належної якості здійснюється за  рахунок покупця протягом 14  днів з  дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого обладнання, упаковки, і  наявності документів, що підтверджують факт покупки.